.

Jest okazja... do gotowANIA

 Promocja dotyczy zakupów w sieciach handlowych

Promocja trwa od 01.10.2016 r. do wyczerpania kwoty przeznaczonej na nagrody w promocji – 1 200 000 zł, jednak nie dłużej niż do 31.12.2016 r.

Aby otrzymać kartę przedpłaconą MasterCard

1. Kup w czasie trwania promocji minimum 3 różnego rodzaju urządzenia do zabudowy marki Electrolux spośród następujących: piekarnik, płyta, zmywarka lub lodówka (przez „lodówkę” rozumie się chłodziarko-zamrażarki, chłodziarki jak również zamrażarki),  w jednej sieci handlowej za minimum 4 000 zł brutto. Zachowaj dowody zakupów i karty gwarancyjne.

2. Zarejestruj swoje zakupy online, załączając skany lub zdjęcia dowodów zakupów oraz kart gwarancyjnych. Rejestracji możesz dokonać najpóźniej 07.01.2017 r. o ile kwota przeznaczona na nagrody w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana. 

3. Czekaj na przesyłkę z kartą przedpłaconą, zasiloną kwotą równą 50% ceny najtańszego z zakupionych przez Ciebie urządzeń (nie więcej niż 650 zł). 

Zakup urządzeń nie musi być jednoczesny, musi jednak nastąpić w czasie trwania promocji, w jednej sieci handlowej i musi obejmować minimum trzy różnego rodzaju urządzenia marki Electrolux do zabudowy spośród następujących: piekarnik, płyta, zmywarka lub lodówka (przez „lodówkę” rozumie się chłodziarko-zamrażarki, chłodziarki jak również zamrażarki).

Uwaga! Do promocji należy jednocześnie zarejestrować wszystkie zakupione urządzenia. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz. Promocja nie dotyczy zakupów dokonywanych w ramach działalności gospodarczej. 
Organizatorem promocji jest Electrolux Poland Sp. z o.o.

Regulamin promocji                          

Formularz zgłoszeniowy