.

Jest okazja...
na wymarzoną kuchnię

 Promocja dotyczy zakupów w studiach kuchennych

Promocja tra od 01.10.2016 r. do wyczerpania kwoty przeznaczonej na nagrody w promocji – 340 000 zł, jednak nie dłużej niż do 31.12.2016 r.

Aby otrzymać kartę przedpłaconą MasterCard:

1. Kup w czasie trwania promocji minimum 3 urządzenia do zabudowy marki Electrolux, każde należące do innej kategorii spośród: piekarników, płyt, zmywarek, chłodnictwa, w studiu kuchennym za minimum 5 000 zł brutto. Zachowaj dowody zakupów i karty gwarancyjne.

2. Zarejestruj swoje zakupy online, załączając skany lub zdjęcia dowodów zakupów oraz kart gwarancyjnych. Rejestracji możesz dokonać najpóźniej 07.01.2017 r. o ile kwota przeznaczona na nagrody w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.

3. Czekaj na przesyłkę z kartą przedpłaconą, zasiloną kwotą równą 50% ceny najtańszego z zakupionych przez Ciebie urządzeń (nie więcej niż 750 zł).

Zakup urządzeń nie musi być jednoczesny, musi jednak nastąpić w czasie trwania promocji, w jednym studiu kuchennym. Każde ze zgłaszanych urządzeń musi należeć do innej kategorii spośród: piekarnikówpłyt, zmywarek, chłodnictwa do zabudowy.

Uwaga! Do promocji należy jednocześnie zarejestrować wszystkie zakupione urządzenia.
Z promocji można skorzystać tylko jeden raz. Promocja nie dotyczy zakupów dokonywanych w ramach działalności gospodarczej.
Organizatorem promocji jest Electrolux Poland Sp. z o.o.

Regulamin promocji                    

Formularz zgłoszeniowy