Premia kwitnie wiosną

Promocja trwa od 20 maja 2016 r. do wyczerpania kwoty przeznaczonej na nagrody w promocji – 500 000 zł, jednak nie dłużej niż do 30 czerwca 2016 r. 

Zasady promocji

Aby otrzymać kartę przedpłaconą MasterCard:

• Kup w czasie trwania promocji trzy urządzenia do zabudowy marki Electrolux: piekarnik, płytę i zmywarkę w jednej sieci handlowej za min. 3500 zł brutto. Zachowaj dowody zakupów i karty gwarancyjne.
• Zarejestruj swoje zakupy załączając skany lub zdjęcia dowodów zakupów oraz kart gwarancyjnych. Rejestracji możesz dokonać najpóźniej 7 lipca 2016 r. o ile kwota przeznaczona na nagrody w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.
• Czekaj na przesyłkę z kartą przedpłaconą MasterCard zasiloną kwotą równą 50% ceny najtańszego z trzech zakupionych przez Ciebie urządzeń (nie więcej niż 750 zł).

Zakup urządzeń nie musi być jednoczesny, musi jednak nastąpić w czasie trwania promocji, w jednej sieci handlowej. Promocja obejmuje wszystkie urządzenia do zabudowy marki Electrolux z kategorii piekarników, płyt oraz zmywarek. Zakup musi dotyczyć trzech różnego rodzaju ww. urządzeń.

Uwaga! Do promocji należy jednocześnie zarejestrować wszystkie zakupione urządzenia. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz. Promocja nie dotyczy zakupów dokonywanych w ramach działalności gospodarczej.

Organizatorem promocji jest Electrolux Poland Sp. z o.o.

Regulamin promocji                      Formularz zgłoszeniowy


Kucharz otwierający piekarnik parowy Electrolux
Zawsze doskonałe efekty
Od soczystej pieczeni jagnięcej do idealnej tarty owocowej - piekarnik parowy Electrolux CombiSteam Pro przynosi nowy smak na stół Twojej rodziny.
Elegancja i doskonały smak
Płyty indukcyjne łączą atrakcyjny wygląd z unikalną technologią, która lepiej niż jakakolwiek inna pozwoli Ci wykorzystać swoje umiejętności i kreatywność w kuchni.
RealLife®- zmywarka, która umyje wszystko
Zmywarki RealLife to połączenie doskonałego wzornictwa z najnowszą technologią.