Twoja kuchnia z przedłużoną gwarancją

Promocja urządzeń do zabudowy

Zasady promocji

Przy zakupie 2 promocyjnych urządzeń do zabudowy marki Electrolux otrzymasz 2 lata dodatkowej gwarancji (łącznie 4 lata), a wybierając 3 lub więcej produktów promocyjnych zyskasz dodatkowe 3 lata (łącznie 5 lat). 

Aby otrzymać dodatkową, 2-letnią gwarancję (łącznie 4 lata) należy

• kupić 2 urządzenia marki Electrolux z listy produktów do zabudowy objętych promocją w studiu kuchennym biorącym udział w akcji promocyjnej od 1 lipca 2016 do 31 marca 2017 r. 

• wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line dostępny na stronie www.electrolux.pl/promocje załączając skany dowodów zakupu urządzeń od 1 lipca 2016 do 7 kwietnia 2017 r. 

Certyfikaty zostaną dostarczone na podany w formularzu adres. 

Aby otrzymać dodatkową, 3-letnią gwarancję (łącznie 5 lat) należy

• kupić 3 lub więcej urządzeń marki Electrolux z listy produktów do zabudowy objętych promocją w studiu kuchennym biorącym udział w akcji promocyjnej od 1 lipca 2016 do 31 marca 2017 r. 

• wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line dostępny na stronie www.electrolux.pl/promocje załączając skany dowodów zakupu urządzeń od 1 lipca 2016 do 7 kwietnia 2017 r. 

Certyfikaty zostaną dostarczone na podany w formularzu adres. Zachowaj dowody zakupu produktów objętych promocją! Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji dostępne są na www.electrolux.pl/promocje oraz w studiach kuchennych i siedzibie organizatora.

Regulamin promocji          

Formularz zgłoszeniowy          

Lista urządzeń objętych promocją


Ciasto czekoladowe upieczone w piekarniku parowym Electrolux
Zawsze doskonałe efekty
Domowe wypieki przemawiają uniwersalnym językiem. Kromka świeżo upieczonego chleba może być najlepszym sposobem na powiedzenie „dzień dobry”. Za pomocą sernika możesz wyrazić, że Ci na kimś zależy. Z odrobiną pary pieczenie to naprawdę bułka z masłem. Spraw więc innym przyjemność i #bakeforsomeone!
Piekarnik parowy SousVide
Piekarniki parowe
Piekarnik parowy to najłatwiejszy sposób na zapewnienie jeszcze lepszego smaku potraw. Urządzenie to oferuje połączenie zalet typowego piekarnika i korzyści płynących z wykorzystania pary. Wystarczy podczas pieczenia mięsa lub wypieku chleba dodać nieco pary, aby potrawa stała się chrupiąca na zewnątrz i jednocześnie pełna smaku.
Ciasto czekoladowe przygotowane w piekarniku PlusSteam
Piekarniki parowe PlusSteam
Funkcja PlusSteam wykorzystuje parę, aby nadawać domowym wypiekom wspaniały kolor, lśniącą i bardziej chrupiącą skórkę, a także doskonałą, delikatną konsystencję. Wystarczy odrobina pary, aby osiągnąć zachwycające rezultaty - wyjątkową soczystość wewnątrz potrawy, a na zewnątrz chrupiącą, złotą skórkę.