Twoja kuchnia z przedłużoną gwarancją

Promocja urządzeń do zabudowy

Zasady promocji

Przy zakupie 2 promocyjnych urządzeń do zabudowy marki Electrolux otrzymasz 2 lata dodatkowej gwarancji (łącznie 4 lata), a wybierając 3 lub więcej produktów promocyjnych zyskasz dodatkowe 3 lata (łącznie 5 lat). 

Aby otrzymać dodatkową, 2-letnią gwarancję (łącznie 4 lata) należy

• kupić 2 urządzenia marki Electrolux z listy produktów do zabudowy objętych promocją w studiu kuchennym biorącym udział w akcji promocyjnej od 1 lipca 2016 do 31 marca 2017 r. 

• wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line dostępny tutaj załączając skany dowodów zakupu urządzeń od 1 lipca 2016 do 7 kwietnia 2017 r. 

Certyfikaty zostaną dostarczone na podany w formularzu adres. 

Aby otrzymać dodatkową, 3-letnią gwarancję (łącznie 5 lat) należy

• kupić 3 lub więcej urządzeń marki Electrolux z listy produktów do zabudowy objętych promocją w studiu kuchennym biorącym udział w akcji promocyjnej od 1 lipca 2016 do 31 marca 2017 r. 

• wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line dostępny tutaj załączając skany dowodów zakupu urządzeń od 1 lipca 2016 do 7 kwietnia 2017 r. 

Certyfikaty zostaną dostarczone na podany w formularzu adres. Zachowaj dowody zakupu produktów objętych promocją! Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji dostępne są na www.electrolux.pl/promocje oraz w studiach kuchennych i siedzibie organizatora.

Regulamin promocji          

Formularz zgłoszeniowy          

Lista urządzeń objętych promocją

Zachęcamy również do rejestracji swojego urządzenia, aby móc w pełni skorzystać z porad i wskazówek dotyczących użytkowania nowego produktu. UWAGA: rejestracja produktu nie jest równoznaczna z przystąpieniem do udziału w promocji! By wziąć udział w promocji niezbędne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się powyżej.