Zdrowy dom

Promocja trwa od 01.12.2016 r. do wyczerpania kwoty przeznaczonej
na nagrody w promocji – 220 000 zł, jednak nie dłużej niż do 28.02.2017 r.

Aby otrzymać kartę przedpłaconą MasterCard:

1. Kup w czasie trwania promocji oczyszczacz powietrza Oxygen i odkurzacz UltraSilencer™ Zen marki Electrolux, w jednej sieci handlowej (na jednym paragonie/fakturze). Zachowaj dowód zakupu.

2. Zarejestruj swoje zakupy tutaj, załączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu. Rejestracji możesz dokonać najpóźniej 07.03.2017 r. o ile kwota przeznaczona na nagrody w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.

3. Czekaj na przesyłkę z kartą przedpłaconą.

Jaką wartość będzie miała Twoja karta przedpłacona?

750 zł - jeśli kupisz zestaw dwóch urządzeń: oczyszczacz powietrza Oxygen EAP450 i odkurzacz UltraSilencer™ Zen (spośród modeli: USDELUX58, USALLFL58, USANIMA58, USALLER58 lub USGREEN58)

500 zł - jeśli kupisz zestaw dwóch urządzeń: oczyszczacz powietrza Oxygen EAP300 i odkurzacz UltraSilencer™ Zen (spośród modeli: USDELUX58USALLFL58USANIMA58USALLER58 lub USGREEN58)

Uwaga! Do promocji należy jednocześnie zarejestrować oba zakupione urządzenia. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz. Promocja nie dotyczy zakupów dokonywanych w ramach działalności gospodarczej.

Regulamin promocji               

Formularz zgłoszeniowy

Zachęcamy również do rejestracji swojego urządzenia, aby móc w pełni skorzystać z porad i wskazówek dotyczących użytkowania nowego produktu. UWAGA: rejestracja produktu nie jest równoznaczna z przystąpieniem do udziału w promocji! By wziąć udział w promocji niezbędne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się powyżej.