Odkryj

Technologia inwerterowa

Silnik inwreterowy - 10 lat gwarancji

Silnik inwerterowy - 10 lat gwarancji

Jesteśmy tak pewni naszych urządzeń z silnikiem inwerterowym, że są one objęte 10-letnią gwarancją. Zostały zaprojektowane z myślą o prawdziwej trwałości, która pozwoli Ci dbać o ubrania przez co najmniej dekadę. Są cichsze i używają o 50% mniej energii niż urządzenia wyposażone w tradycyjny silnik. Dlatego wybierając nasze urządzenie, zyskujesz także poczucie spokoju.

Stworzone z myślą o pielęgnacji prania i trwałości

Electrolux wprowadza innowacje w silniku suszarki. Profesjonalna technologia inwerterowa to precyzyjna regulacja prędkości obrotów umożliwiająca znaczącą poprawę wydajności. Ponadto nowy silnik działa praktycznie bezszelestnie, zapewniając cichą pracę. Technologia inwerterowa to również specjalna, bezszczotkowa konstrukcja, która zapewnia suszarce dłuższą żywotność i trwałość, dzięki czemu możemy objąć nasze silniki aż 10-letnią gwarancją.

Zobacz produkty z silnikiem inwerterowym

EWT1567VDW
Pralka ładowana od góry

Profesjonalny system parowy w kompaktowej pralce SteamCare Eco usuwa zagniecenia i odświeża odzież, pozostawiając ją gładką i pachnącą świeżością.

EWT1367VDW
Pralka ładowana od góry

Profesjonalny system parowy w kompaktowej pralce SteamCare Eco usuwa zagniecenia i odświeża odzież, pozostawiając ją gładką i pachnącą świeżością.

EWT1366HDW
Pralka ładowana od góry

Pralka STEAM SYSTEM (PAROWA) w klasie A+++ z silnikiem typu inwerter z 10-letnią gwarancją oraz z certyfikatem Woolmark.

Odkryj więcej rozwiązań Electrolux

Kobieta zadowolona ze swojego wełnianego sweterka
Miękkość w standardzie
Zapewnij wspaniałą miękkość całej swojej garderobie — również delikatnym rzeczom — używając suszarki bębnowej Electrolux.
Kobieta patrząca z zadowoleniem na swój niebieski wełniany sweter
Podwójna ochrona przy połowie zajmowanego miejsca
Pralko-suszarki Electrolux zapewniają doskonałą skuteczność prania i suszenia w jednym urządzeniu.
Akcesorium — podstawa do urządzeń pralniczych
Inteligentne sposoby na przechowywanie
Akcesoria Electrolux pozwalają w praktyczny sposób zestawić lub podwyższyć urządzenia pralnicze, aby ułatwić wkładanie i wyjmowanie z nich prania.