Odkryj

Zmywarki

1
Lepsze spryskiwanie wodą

Satelitarne ramię spryskujące pozwala dotrzeć wodzie do wszystkich zakątków zmywarki. Dzięki temu mycie i płukanie naczyń jest bardziej skuteczne.

2
Ochrona kieliszków

Nie ma już potrzeby ręcznego mycia kieliszków do wina. Przyspiesz zmywanie po kolacji i zaufaj naszej zmywarce, wyposażonej w miękkie, bezpieczne wsporniki SoftGrips.

3
Delikatna dla wszystkich naczyń

Delikatnie i cicho działający system SoftClose wykorzystuje specjalne amortyzatory, dzięki którym kosze delikatnie wsuwają się na swoje miejsce.

Uchwyty SoftGrips i wsporniki SoftSpikes bezpiecznie przytrzymujące kieliszek

Specjalne traktowanie szklanych naczyń

Z myślą o wyjątkowo cennych szklanych naczyniach, które wymagają nieco więcej troski, zaprojektowaliśmy wsporniki SoftSpikes® i uchwyty SoftGrips, które delikatnie przytrzymują je w koszu zmywarki. Jednocześnie specjalny cykl GlassCare 45° zapewnia ich zmywanie w niższej temperaturze. Następnie są one płukane w temperaturze 60° i delikatnie schładzane. Chroni to nawet najdelikatniejsze szkło przed pęknięciami i zarysowaniami.

Naturalny sposób na suszenie

Teraz możesz mieć pewność, że gdy będziesz wyjmować naczynia ze zmywarki, będą one zupełnie suche. Nowa funkcja AirDry sprawia, że w ostatniej fazie cyklu urządzenie samoczynnie otwiera drzwi na szerokość 10 cm. To naturalny sposób na idealne wysuszenie naczyń przy jednoczesnym obniżeniu zużycia energii.

Zapomnij o ręcznym myciu kieliszków

Teraz z łatwością umyjesz nawet najdelikatniejsze kieliszki w koszu GlassBasket, który został wyróżniony nagrodą iF Design Award. Zaoszczędź czas i ciesz się doskonałymi efektami zmywania, korzystając z możliwości łatwego i bezpiecznego umieszczenia w zmywarce do 8 kieliszków. Historia nagrody iF w dziedzinie wzornictwa, którą przyznaje międzynarodowe jury składające się z ponad 50 znanych ekspertów, sięga 1954 r.

Zmywarka do zabudowy
ESL7740RO

ComfortLift to pierwsze tego typu rozwiązanie, które ułatwia dostęp do naczyń. Unikalny mechanizm umożliwia delikatne podniesienie dolnego kosza, aby wygodnie załadować i rozładować naczynia.

Zmywarka ComfotrLift
ESL7845RA

ComfortLift to pierwsze tego typu rozwiązanie, które ułatwia dostęp do naczyń. Unikalny mechanizm umożliwia delikatne podniesienie dolnego kosza, aby wygodnie załadować i rozładować naczynia.

Zmywarka wolnostojąca
ESF8620ROX

Dzieki systemowi RealLife z 5 poziomami natrysku, możesz efektywnie zmywać naczynia o różnych, nawet nietypowych kształtach.

Więcej zalet zmywarek Electrolux

Wypełniona naczyniami zmywarka RealLife® w celu zademonstrowania jej pojemności

Zmywaj jednorazowo więcej naczyń

Oferując o 25% większą pojemność niż przeciętna zmywarka, zmywarka RealLife® może pomieścić nawet najbardziej nietypowe naczynia. Ciesz się więc prawdziwą swobodą gotowania i podawania potraw, używając naczyń, które pozwolą Ci wyrazić kulinarną kreatywność — ze świadomością, że wszystkie zmieszczą się później w zmywarce RealLife®.

Zmywarka RealLife Electrolux i logo iF Design Award

Najwyższej klasy wzornictwo

Zmywarki do pełnej zabudowy RealLife® łączą w sobie nagradzane wzornictwo z najnowocześniejszą technologią. Wykonywany niemal bezgłośnie cykl zmywania i delikatna ochrona szkła zostały docenione prestiżową nagrodą iF w dziedzinie wzornictwa.

Wystarczy rzut oka

Możesz zawsze wiedzieć, ile jeszcze potrwa zmywanie naczyń. Wyświetlacz TimeBeam® informuje o stanie urządzenia i pozostałym czasie zmywania, kierując wiązkę światła na podłogę. W ten sposób pozwala łatwiej planować codzienne czynności.