Odkryj

Chłodziarko-zamrażarki z systemem Inteligentny No Frost

Zachowaj swoje ulubione smaki

Podaruj żywności dłuższe i smaczniejsze życie.Nasza technologia TwinTech® wykorzystuje dwa układy chłodnicze, aby zapewnić idealną temperaturę i wilgotność do przechowywania produktów. Parametry powietrza są więc kontrolowane pod kątem zapewnienia maksymalnej świeżości. Oddzielny obieg powietrza w zamrażarce pozwala również utrzymywać w niej niską wilgotność, co zapobiega osadzaniu się szronu.

Świeżość na każdej półce

Zachowaj na dłużej świeżość żywności, gdziekolwiek ją umieścisz. System MultiFlow zapewnia doskonałą świeżość produktów w każdym miejscu chłodziarki. Gwarantuje on wydajny przepływ powietrza wokół żywności, utrzymując w chłodziarce równomierny poziom wilgotności i temperatury. Dzięki temu żywność dłużej zachowuje swój smak i mniej się jej marnuje.

Świeży stek z łososia przed i po przyrządzeniu
TwinTech®

Chłodziarko-zamrażarki FreshPlus pozwalają dłużej przechowywać świeże produkty.

Zbliżenie na lodówkę Electrolux FreshPlus z produktami na wszystkich półkach

Świeżość na zawołanie

Delektuj się smakiem ryby, jakby została właśnie złowiona. I to nie wprost z morza, lecz z Twojej chłodziarki. Idealne do przechowywania mięsa i ryb chłodziarko-zamrażarki FreshPlus są wyposażone w specjalną komorę, w której panuje niższa temperatura. Dzięki temu produkty są przechowywane w odpowiedniej temperaturze, aby można było z nich wydobyć najlepszy smak.

Poukładaj wszystko po swojemu

Każdy składnik i każda potrawa ma swoje miejsce w nowej chłodziarko-zamrażarce z systemem CustomFlex. Przestrzeń do przechowywania można dostosować do własnych potrzeb. Swobodnie zmieniaj, przesuwaj i zamieniaj miejscami elementy. Zawsze nowe pomysły i świeży smak.

Świeża sałata z chłodziarko-zamrażarki Electrolux TwinTech

Sałata, ale nie taka, jak myślisz

Zapomnij o zwiędłej, nieapetycznej sałacie i przyrządzaj sałatki, które będą tak świeże, że wprawią wszystkich w zachwyt.Duża szuflada CrispFresh chroni smak i konsystencję warzyw oraz owoców, umożliwiając ich przechowywanie w idealnej temperaturze i wilgotności. Dzięki jej dużej pojemności nawet jeśli zrobisz duże zakupy, będziesz mieć pewność doskonałego smaku produktów, gdy wyjmiesz je z chłodziarki.

EN3886MFX
Wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka

Technologie Electrolux TwinTech® FrostFree oraz MultiFlow zapewniają optymalną wilgotność w chłodziarce.

EN3854MFX
Wolnostojąca chłodziarko-zamrażarka

Żywność dłużej zachowuje świeży smak i wygląd dzięki niezależnym obiegom powietrza w chłodziarce i zamrażarce.

ENN7854COW
Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy

Klasa energetyczna A++ - doskonała wydajność i bardzo niskie zużycie energii.