Odkryj

AirComfort

Chłodniejsze i zdrowsze powietrze w Twoim domu

Z myślą o spokojnym wypoczynku w domu zadbaliśmy o to, aby klimatyzator OptiBreeze był wystarczająco cichy, by nie zakłócać snu.

Rodzic z dzieckiem śpiący w chłodnym, cichym domu

Zadbaj o najlepszą jakość powietrza w domu

Spraw, aby powietrze, którym na co dzień oddychasz Ty i Twoja rodzina, było przyjemnie chłodne i orzeźwiające. System PureO₂ eliminuje 99% bakterii i zatrzymuje pleśnie, alergeny i wirusy. Równie dobrze radzi sobie także z nieprzyjemnymi zapachami i dymem tytoniowym. To już nie tylko klimatyzacja, ale także oczyszczanie powietrza.

Klimatyzator Electrolux ChillFlex w salonie

Przyjemny chłód w dowolnym pomieszczeniu

Zabierz ze sobą gdziekolwiek zechcesz to stylowe, wszechstronne i wydajne urządzenie. Przenośny klimatyzator ChillFlex jest wyposażony w praktyczne, nierysujące podłóg kółka i górny uchwyt, które ułatwiają jego przemieszczanie. Ponadto czujnik w pilocie zdalnego sterowania zapewnia utrzymywanie idealnej temperatury. Wystarczy, że położysz go obok siebie.

Rodzic z dzieckiem odpoczywający w chłodnym, odświeżającym wnętrzu domu

Przenośna klimatyzacja

Nabierz energii do działania lub zrelaksuj się w odpowiedniej atmosferze — bez względu na pogodę. Zabierz urządzenie ze sobą do dowolnego pokoju. Przenośny klimatyzator ChillFlex Plus odświeży powietrze wszędzie tam, gdzie zechcesz. Dodatkowymi zaletami urządzenia są doskonała efektywność energetyczna i nowoczesne wzornictwo.

Świeże powietrze w najlepszym stylu

Klimatyzator Electrolux OptiBreeze X3 oferuje idealne połączenie estetyki i funkcjonalności. Oddychanie świeżym, czystym powietrzem zapewnia lepsze zdrowie i samopoczucie.

Moduł WiFi ControlBox

Użyj smartfona do regulacji temperatury

Utrzymuj idealną temperaturę w domu, korzystając z modułu WiFi ControlBox. Umożliwia on sterowanie klimatyzacją z dowolnego miejsca za pomocą smartfona. Monitoruj i reguluj temperaturę oraz siłę nawiewu w poszczególnych pokojach. Pozwoli Ci to cieszyć się komfortowymi warunkami, gdy wrócisz do domu.

Skandynawskie rozwiązanie na każdą porę roku

Klimatyzator Electrolux Optibreeze Air-to-Air HeatPump, stworzony w oparciu o naszą dogłębną o warunkach klimatycznych, sprawdza się doskonale w każdych warunkach przez cały rok, zapewniając niskie rachunki za prąd.

1
Niskie zużycie energii, niskie rachunki

Klasa energetyczna A++ funkcji ogrzewania i chłodzenia dzięki zoptymalizowanej konstrukcji

2
System PureO2

Wysokowydajny układ oczyszczania, który usuwa alergeny i zanieczyszczenia z powietrza

3
Praca cichsza od szeptu

Dzięki ograniczającej hałas konstrukcji urządzenie może pracować przez całą noc