Odkryj

AirComfort

Chłodniejsze i zdrowsze powietrze w Twoim domu

Rodzic z dzieckiem czytający wspólnie książkę w komfortowym świeżym i chłodnym wnętrzu domu

Klimatyzator, który oczyszcza powietrze

Oddychaj czystym, przefiltrowanym powietrzem o idealnej temperaturze. Klimatyzator OptiBreeze wyposażono w trzy niezależne filtry, które pochłaniają kurz, alergeny i niepożądane zapachy. Dodatkową zaletą urządzenia jest stylowe, nowoczesne wzornictwo (uhonorowane nagrodą Red Dot), które będzie doskonale prezentować się w Twoim domu. W ten sposób zapewnisz sobie energię i świeżość przez cały dzień.

Zbliżenie na klimatyzator PureBreeze z logo nagrody RedDot w dziedzinie wzornictwa

Najwyższej klasy wzornictwo

Elegancka forma zakrzywionych linii obudowy naszego klimatyzatora, wykonanej ze stali nierdzewnej, zostało wyróżnione nagrodą Red Dot 2015. Red Dot to międzynarodowy symbol najlepszego wzornictwa. Nagroda ta stanowi wyraz uznania dla stylu, innowacyjności, jakości, trwałości i innych ważnych cech ocenianych urządzeń. Klimatyzator PureBreeze otrzymał ją ze względu na wyważone, harmonijne wzornictwo, które w stylowy sposób wzbogaca wygląd każdego domu.

Z myślą o spokojnym wypoczynku w domu zadbaliśmy o to, aby klimatyzator OptiBreeze był wystarczająco cichy, by nie zakłócać snu.

Rodzic z dzieckiem śpiący w chłodnym, cichym domu

Zadbaj o najlepszą jakość powietrza w domu

Spraw, aby powietrze, którym na co dzień oddychasz Ty i Twoja rodzina, było przyjemnie chłodne i orzeźwiające. System PureO₂ eliminuje 99% bakterii i zatrzymuje pleśnie, alergeny i wirusy. Równie dobrze radzi sobie także z nieprzyjemnymi zapachami i dymem tytoniowym. To już nie tylko klimatyzacja, ale także oczyszczanie powietrza.

Powiedz komarom stop

Ciesz się chłodnym, świeżym i zdrowym powietrzem bez towarzystwa komarów. Klimatyzator PureBreeze emituje nieszkodliwe fale ultradźwiękowe, które odstraszają komary. Dzięki temu pozwoli Ci on wypoczywać w chłodnym wnętrzu domu bez towarzystwa owadów.

Spokojnie śpiąca kobieta, której nie budzi hałas klimatyzatora

Niemal bezgłośna klimatyzacja

Zadbaj o czyste powietrze i zdrowy sen w nocy, używając klimatyzatora OptiBreeze. Jego specjalny tryb pracy nocnej dostosuje poziom temperatury do cyklu Twojego snu. Jednocześnie urządzenie będzie oczyszczać powietrze z niepożądanych zapachów, alergenów i bakterii. Zaawansowane filtry zapewnią czystość i świeżość powietrza, dbając o Twój zdrowy sen. A w wszystko to przy niemal bezgłośnej pracy urządzenia (22 dB).

Klimatyzator Electrolux ChillFlex w salonie

Przyjemny chłód w dowolnym pomieszczeniu

Zabierz ze sobą gdziekolwiek zechcesz to stylowe, wszechstronne i wydajne urządzenie. Przenośny klimatyzator ChillFlex jest wyposażony w praktyczne, nierysujące podłóg kółka i górny uchwyt, które ułatwiają jego przemieszczanie. Ponadto czujnik w pilocie zdalnego sterowania zapewnia utrzymywanie idealnej temperatury. Wystarczy, że położysz go obok siebie.

Rodzic z dzieckiem odpoczywający w chłodnym, odświeżającym wnętrzu domu

Przenośna klimatyzacja

Nabierz energii do działania lub zrelaksuj się w odpowiedniej atmosferze — bez względu na pogodę. Zabierz urządzenie ze sobą do dowolnego pokoju. Przenośny klimatyzator ChillFlex Plus odświeży powietrze wszędzie tam, gdzie zechcesz. Dodatkowymi zaletami urządzenia są doskonała efektywność energetyczna i nowoczesne wzornictwo.

Moduł WiFi ControlBox

Użyj smartfona do regulacji temperatury

Utrzymuj idealną temperaturę w domu, korzystając z modułu WiFi ControlBox. Umożliwia on sterowanie klimatyzacją z dowolnego miejsca za pomocą smartfona. Monitoruj i reguluj temperaturę oraz siłę nawiewu w poszczególnych pokojach. Pozwoli Ci to cieszyć się komfortowymi warunkami, gdy wrócisz do domu.