Odkryj

Premiere Collection™

Wszechstronny odkurzacz UltraOne

UltraOne™

Odkurzacz UltraOne™ został zaprojektowany w taki sposób, aby skutecznie usuwać kurz z każdego rodzaju powierzchni — czy będzie to dywan w salonie, czy terakota w kuchni. To niezawodne i nagradzane urządzenie, które zawsze będzie zapewniać w Twoim domu ciszę i doskonałą skuteczność odkurzania.

Wyjątkowy odkurzacz UltraSilencer Zen firmy Electrolux

UltraSilencer™ Zen

Nie pozwól, aby odkurzanie zakłócało życie w domu. Odkurzacz UltraSilencer™ Zen został stworzony z myślą o domach, w którym spokój ceni się na równi z wyjątkową czystością. Przy niemal bezgłośnej pracy (58 dB) spełni on wszystkie Twoje potrzeby związane z codziennym sprzątaniem.

Wydajny odkurzacz bezprzewodowy Ultrapower

Odkurzacz Ultrapower™

Odkurzacz Ultrapower™ zapewni Ci całą potrzebną moc bez przewodu zasilającego. Dzięki wydajnemu akumulatorowi i długiemu czasowi działania pozwoli Ci wysprzątać za jednym razem cały dom. Świetnie sprawdzi się zarówno podczas małego, jak i dużego sprzątania i będzie zawsze pod ręką.

Bezprzewodowy odkurzacz Ergorapido firmy Electrolux

Ergorapido™

Odkurzacz Ergorapido™ sprawi, że zapomnisz, co to znaczy podłączać przewód do gniazdka. Nie będzie także konieczne przesuwanie żadnych mebli, ponieważ to zwinne urządzenie dotrze do wszystkich zakamarków, nie narażając Cię na zbytni wysiłek. A gdy na podłogach nie będzie już ani śladu kurzu, po prostu odłączysz moduł ręczny, aby odkurzyć nim wszystkie zapomniane półki na książki i szafki kuchenne.