Dom stworzony przez Ciebie

Odkurzacz Electrolux pozwoli Ci sprawić, że zakurzone kąty

znów będą lśniły czystością

Dobrze rozumiemy, że prawdziwe poczucie komfortu zaczyna się wtedy, gdy własne cztery kąty można nazwać domem.

Sprawdź, który odkurzacz najbardziej do Ciebie pasuje

Skorzystaj  z naszej pomocy, aby wybrać odkurzacz, który najlepiej spełni Twoje wymagania.

Zadbaj o nieskazitelną czystość w swoim domu

Dom to dla Ciebie bardzo ważne miejsce. Dlatego wybierz najlepszy odkurzacz w swojej klasie. Dzięki linii urządzeń Premiere Collection™ nie musisz wybierać między skutecznością działania a niskim zużyciem energii. Zapewnij wnętrzu swoich czterech ścian nieskazitelną czystość, aby czuć się w domu tak dobrze, jak nigdy dotąd.

Animal Care Collection™

Większa rodzina oznacza konieczność częstszego sprzątania w domu

Obecność zwierząt w domu wiąże się z częstszą potrzebą sprzątania. Urządzenia z linii Animal Care Collection™ zostały zaprojektowane, aby skutecznie odkurzać dywany i usuwać sierść z twardych podłóg, podczas gdy ich specjalne filtry zmniejszają stężenie alergenów w powietrzu. Wszystko to sprawi, że Twój dom stanie się jeszcze bardziej przyjaznym Ci miejscem.

Zadbaj o dom i środowisko naturalne

Sposób, w jaki dbamy o czystość w domu ma też wpływ na nasze samopoczucie. Przemyślany wybór odkurzacza nie tylko zapewni zdrowsze powietrze w Twoim domu, ale także przyczyni się do ochrony środowiska. Modele odkurzaczy z linii Green Collection™ są wykonane w 70% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, dlatego to doskonały sposób na zachowanie czystości i dbanie o świat, który nas otacza.

Classic Collection™

Spraw, by Twój dom był naprawdę Twój

Dom jest  miejscem w którym odpoczywamy i uzupełniamy energię. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy czujemy się w nim dobrze i komfortowe, jak u siebie. Urządzenia z linii Classic Collection™ pozwolą Ci zadbać o niego w każdy możliwy sposób, poczynając od usuwania okruchów z blatu kuchennego, a kończąc na kompleksowym odkurzaniu podłóg i mebli.


Dziewczynka leżąca w łóżku
Oddychaj na zdrowie
„Oddychaj na zdrowie” to akcja zainicjowana przez Electrolux, która ma na celu zwrócenie uwagi na czystość powietrza w domu, szczególnie, jeżeli mieszka w nim osoba podatna na alergie lub chora na astmę.
Kobieta odkurzająca za pomocą odkurzacza UtraSilencer
UltraSilencer ZEN
Martwisz się, że Twoje dziecko właśnie zasnęło, a Ty musisz odkurzyć mieszkanie i z pewnością je obudzisz? Zapomnij o tym!
Czysty i przytulny dom
Zdrowy, szczęśliwy dom
Niezależnie od tego, czy chcesz zadbać o drewniane podłogi, czy o czystość w domu przyjaznym dla zwierząt — pomoże Ci w tym odkurzacz Electrolux.