Connectivity

Connectivity

Witamy w inteligentnym domu Electrolux

Dzięki funkcji zdalnego sterowania Electrolux oferuje coś więcej niż zwykły sprzęt AGD: wspaniałe przepisy i wskazówki pozwalające zdobyć kulinarną wiedzę lub porady i personalizowane instrukcje, dzięki którym zadbasz o każdą tkaninę w Twojej szafie. Czy jesteś w domu, czy poza nim, skomunikowany sprzęt Electrolux zapewnia więcej kontroli poprzez monitoring, zdalne sterowanie, komendy głosowe i podgląd obrazów.

Hands in bowl and Google Assistant on countertop

Twój inteligentny dom

Inteligentne urządzenia polepszają doznania i zwiększają wygodę codziennych domowych zadań. Rezultat to świeżość, czystość i wyrafinowane smaki – przy mniejszym wysiłku.

Odkryj nasze połączone urządzenia – do inteligentnego domu.

Kuchnia

Aplikacja My Electrolux Kitchen pozwala w pełni wykorzystać możliwości sprzętu AGD. Smak potraw świadczy o tym niezbicie. Teraz ze swoim piekarnikiem parowym wypłyniesz na szersze wody kuchennej kreatywności. Wybierz przepis, a piekarnik dostosuje do niego wszystkie ustawienia. Dodatkowe korzyści obok korzystania z przepisów i inspiracji kulinarnych to m.in. łatwa rejestracja sprzętu, szybki dostęp do instrukcji obsługi, wygodny kontakt z firmą Electrolux.

Urządzenia pralnicze

Aplikacja My Electrolux Care umożliwia zdalne sterowanie pralką za pomocą smartfona, niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy poza nim. Skorzystaj z funkcji Twój doradca, aby uzyskać porady ekspertów dotyczące najlepszego sposobu prania odzieży. Funkcja Ulubione umożliwia zapisanie ustawień prania najczęściej noszonych ubrań.

Dobre samopoczucie

Wracaj do domu z idealnie czystą podłogą - odkryj automatyczne odkurzacze, którymi możesz sterować z dowolnego miejsca.

Inteligentne rozwiązania w oparciu o naszą filozofię Smart Kitchen Experience

Łącząc urządzenia Electrolux, możesz je optymalnie wykorzystać. Nasze inteligentne produkty sprawiają, że codzienne zadania stają się łatwiejsze i wygodniejsze.

Zdalnie zarządzaj swoimi urządzeniami, Wykorzystuj współpracujących z nami partnerów, takich jak Google Assistant, Iwnit, czy Smarter i uzyskaj spersonalizowaną pomoc – wszystko dzięki aplikacji My Electrolux Kitchen.

Doświadczenie inteligentnej kuchni

Wybierając markę Electrolux, kupujesz więcej niż tylko urządzenie. Innowacyjne fukcje aplikacji pomagają korzystać z urządzeń w taki sposób, by jeszcze prościej uzyskać wspaniał smak potraw i wspierają Cię w przygodzie kulinarnej.

Inspiruj się i gotuj perfekcyjnie, wyszukując przepisy i rozszerzając swój repertuar dań dzięki naszej współpracy. Możesz zarejestrować inteligentne urządzenie kuchenne w aplikacji Innit i skorzystać ze sterowania głosowego Google Assistant, kiedy masz np. brudne ręce, aby samodzielnie ustawić sprzęt.

Planuj i przechowuj produkty spożywcze dzięki Smarter FridgeCam – zawsze będziesz wiedzieć, co masz i jakie są terminy przydatności do spożycia. Nie musisz już zgadywać co masz lub wyrzucać przeterminowanej żywności.

Aplikacja My Electrolux Kitchen

Aby zapewnić sobie większy komfort użytkowania urządzeń Electrolux, stworzyliśmy aplikację My Electrolux Kitchen. Znajdziesz w niej przyjazne wskazówki, dzięki którym łatwo uruchomisz i zarejestrujesz swoje urządzenie. Aplikacja działa również jako rozszerzenie urządzenia, pomagając w zdalnym monitorowaniu i sterowaniu jego funkcjami, a także w korzystaniu z ulubionych przepisów.

Korzystaj z pełnego doświadczenia z inteligentnym urządzeniem kuchennym.

Pobierz aplikację My Electrolux Kitchen

Sterowanie głosowe dla Twojego urządzenia

Korzystaj też z obsługi bezdotykowej urządzeń Electrolux dzięki Google Assistant.

Wykorzystaj cały potencjał swojego urządzenia dzięki technologii naszych partnerów

Odkryj nową jakość gotowania, którą zapewniamy we współpracy z naszymi zaufanymi partnerami.

OENO Wine Cellar App

OENO to aplikacja do zarządzania wirtualną chłodziarką do wina i osobisty sommelier opracowany i obslugiwany przez Vintec. Dzięki OENO miłośnicy wina mogą bez trudu śledzić, jakie wina posiadają, gdzie się znajdują w ich chłodziarkach i wiedzieć, jak cieszyć się nimi w najlepszy sposób – dzięki rekomendacjom ekspertów dotyczącym momentu otwierania butelek, temperatury serwowania, dekantacji i szkła.

Pobierz aplikację Google Apps

Pobierz aplikację Apps Store

My Electrolux Care App

Aplikacja My Electrolux Care umożliwia zdalne sterowanie pralką za pomocą smartfona, niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy poza nim. Skorzystaj z funkcji Twój doradca, aby uzyskać porady ekspertów dotyczące najlepszego sposobu prania odzieży. Funkcja Ulubione umożliwia zapisanie ustawień prania najczęściej noszonych ubrań.

Pobierz aplikację My Electrolux Care

Zdalne sterowanie

Użyj aplikacji My Electrolux Care, aby uruchomić pralkę i sprawdzić postęp prania z dowolnego miejsca. Wybierz w aplikacji My Electrolux Care preferowany cykl prania, a następnie symbol sieci Wi-Fi. Spowoduje to włączenie trybu zdalnego uruchomienia. Podczas trwania cyklu aplikacja będzie wyświetlać postęp prania na ekranie monitorowania i powiadomi Cię o zakończeniu programu. Dzięki aplikacji My Electrolux Care będziesz mieć pełną kontrolę nad przebiegiem prania.

Twój doradca

Nie ograniczaj się tylko do prania i suszenia – dbaj o swoje ubrania. Korzystając z aplikacji, po prostu wybierz rodzaj, kolor i tkaniny – aplikacja My Electrolux Care poleci najlepszy program i automatycznie ustawi go w Twojej pralce. To intuicyjny sposób na pielęgnację odzieży. Korzystaj z funkcji Twój doradca, aby dobrać odpowiedni program prania i pozwolić Twoim ubraniom dłużej wyglądać jak nowe. Umożliwia ona dobór odpowiedniego programu prania. 

Sterowanie głosowe dla Twojego urządzenia

Dzięki Asystentowi Google możesz sterować swoim urządzeniem Electrolux bez używania rąk.

PRODUKTY

4,9

4,9(66  Opinie )

Zaawansowana pralka ładowana od frontu PerfectCare 800 z systemami UltraCare i SteamCare, funkcją AutoDose i możliwością zdalnego sterowania za pomocą aplikacji MyElectrolux, pojemność 9 kg.
 • UltraCare
 • SteamCare
 • Funkcja AutoDose
 • Aplikacja MyElectrolux
4,9

4,9(10  Opinie )

Pralka ładowana od frontu PerfectCare 600 z systemem SensiCare, funkcją AutoDose, opcją SoftPlus, programem Antyalergicznym oraz możliwością sterowania za pomocą smartfona, pojemność 8 kg.
 • SensiCare
 • Funkcja AutoDose
 • Aplikacja MyElectrolux
Suszarka PerfectCare 900 z systemem CycloneCare z technologią 3DSense, zapewniającą doskonałą pielęgnację odzieży, systemami DelicateCare oraz GentleCare, programami Pościel XL i Mieszane XL, możliwość zdalnego sterowania za pomocą aplikacji MyElectrolux, pojemność 8 kg.
 • CycloneCare
 • Technologia 3DSense
 • DelicateCare
 • GentleCare

Ulubione

Spersonalizowana funkcja Ulubione, pozwala na zapisanie ustawień programu z którego często korzystasz. Dostosuj pranie do własnych potrzeb. Zapisz ulubione ustawienia, w tym dostosowane do własnych potrzeb programy Twój doradca korzystając z funkcji Ulubione. Zapisz w pamięci aplikacji do 6 programów prania i 6 programów suszenia. Zaoszczędź czas, wybierając za jednym kliknięciem ulubiony program prania.

Często zadawane pytania

Masz pytania dotyczące aplikacji My Electrolux Care, połączonych urządzeń albo potrzebujesz pomocy, aby skonfigurować połączenie z domową siecią Wi-Fi? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Chcesz zacząć korzystać z aplikacji My Electrolux Care i połączonego urządzenia? Pobierz skróconą instrukcję obsługi i nawiąż połączenie.

LISTA KONTROLNA

 • Urządzenie Apple: telefon lub tablet. System operacyjny iOS 8.0 lub nowszy
 • Urządzenie z systemem Android: telefon lub tablet. System operacyjny Android 4.0.3 lub nowszy
 • Sieć Wi-Fi: 802.11 b/g/n (2,4 GHz) z zabezpieczeniem WEP, WPA lub WPA2 AES/TKIP i połączeniem z internetem.
 • Upewnij się, że w miejscu, gdzie zostanie zainstalowane urządzenie, zapewniona jest wystarczająca siła sygnału.
 • W przypadku dużej odległości od routera Wi-Fi może być konieczne zastosowanie wzmacniacza sygnału sieciowego.

Pobierz aplikację Wellbeing z App Store lub Google Play.

Jeszcze lepsze samopoczucie

Ciesz się czystem wnętrzem z połączonymi oczyszczaczami powietrza i odkurzaczami Electrolux. Pójdź o krok dalej i steruj nimi za pomocą głosu, po prostu poproś Google. Usiądź i zrelaksuj się, gdy nasze urządzenia zajmują się Twoim domem.

Google i Google Play to znaki towarowe Google LLC.

Przejmij kontrolę

Aplikacja pozwoli Ci obserwować, jak odkurzacz przemieszcza się z pokoju do pokoju, wybrać odkurzenie miejsc, które zostały celowo pominięte podczas ostatniego sprzątania, lub odkurzyć konkretne pomieszczenie. Aplikacja Pure i9 bardzo ułatwia domowe porządki, ponieważ jest najlepszym narzędziem do sterowania odkurzaczem automatycznym i sprzątania domu w kilku prostych krokach.

Prawdziwie autonomiczne odkurzanie

Aplikację Pure i9 można odpowiednio dostosować do własnych potrzeb. Zapewnia ona pełną kontrolę nad odkurzaczem automatycznym podczas sprzątania, a także umożliwia śledzenie jego postępów kiedy jesteś poza domem. Pozwala również stworzyć harmonogram regularnego odkurzania. Niezależnie, czy będą to większe, cotygodniowe porządki czy codzienne sprzątanie sierści pupila – odkurzacz automatyczny  dostosuje się do Twoich potrzeb, aby zapewnić czystość w domu.

 • Zdalne sterowanie

  Steruj odkurzaczem podczas sprzątania.

 • Śledź postępy

  Śledź postępy sprzątania zdalnie.

 • Harmonogram odkurzania

  Zaplanuj cotygodniowe lub codziennie odkurzanie.

Popraw jakość

Oczyść powietrze w swoim domu za pomocą jednego kliknięcia. Aplikacja Pure A9 monitoruje jakość powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, informuje o statusie oczyszczania w czasie rzeczywistym i śledzi stan filtrów, aby wymienić je w razie potrzeby. 

Kontroluj temperaturę

Klimatyzator dostosuje temperaturę w domu do Twoich preferencji. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na przyjemnie ciepłym wieczorze, czy chcesz orzeźwić się o poranku, wybierz żądaną temperaturę w aplikacji, a urządzenie zajmie się resztą. Możesz także ustawić temperaturę na każdy dzień indywidualnie, korzystając z funkcji harmonogramu, aby wracać do ciepłego lub schłodzonego domu.

Pobierz aplikację Home Comfort