Connectivity

Dzięki funkcji zdalnego sterowania Electrolux oferuje coś więcej niż zwykły sprzęt AGD: wspaniałe przepisy i wskazówki pozwalające zdobyć kulinarną wiedzę lub porady i personalizowane instrukcje, dzięki którym zadbasz o każdą tkaninę w Twojej szafie. Czy jesteś w domu, czy poza nim, skomunikowany sprzęt Electrolux zapewnia więcej kontroli poprzez monitoring, zdalne sterowanie, komendy głosowe i podgląd obrazów.

Hands in bowl and Google Assistant on countertop

Twój inteligentny dom

Korzystanie z systemów dzięki którym możliwa jest komunikacja między urządzeniami przekłada się na odczuwalny wzrost komfortu życia. Wszystko w Twoim domu może stać się smaczne, czyste i pachnące – przy mniejszym wysiłku. Aby zapewnić fachowość w komunikacji sprzętu, Electrolux współpracuje z największymi firmami w branży, jak Google i Amazon. 

Poznaj nasze nowoczesne urządzenia AGD i stwórz bez wysiłku Swój inteligentny dom. 

FUNDACJA THE OPEN CONNECTIVITY FOUNDATION

Fundacja Open Connectivity Foundation (OCF) skupia ponad 300 firm i zajmuje się zapewnieniem interoperacyjności urządzeń, tworząc zestaw norm i standardów, dzięki którym wszystkie urządzenia instalowane w domach będą mogły komunikować się ze sobą.

Gotowanie

Aplikacja My Electrolux pozwala w pełni wykorzystać możliwości sprzętu AGD. Smak potraw świadczy o tym niezbicie. Teraz ze swoim piekarnikiem parowym wypłyniesz na szersze wody kuchennej kreatywności. Wybierz przepis, a piekarnik dostosuje do niego wszystkie ustawienia. Dodatkowe korzyści obok korzystania z przepisów i inspiracji kulinarnych to m.in. łatwa rejestracja sprzętu, szybki dostęp do instrukcji obsługi, wygodny kontakt z firmą Electrolux.

Więcej informacji

Urządzenia pralnicze

Aplikacja My Electrolux Care umożliwia zdalne sterowanie pralką za pomocą smartfona, niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy poza nim. Skorzystaj z funkcji Twój doradca, aby uzyskać porady ekspertów dotyczące najlepszego sposobu prania odzieży. Funkcja Ulubione umożliwia zapisanie ustawień prania najczęściej noszonych ubrań.

Więcej informacji

My Electrolux Kitchen

Aplikacja My Electrolux pozwala w pełni wykorzystać możliwości sprzętu AGD. Smak potraw świadczy o tym niezbicie. Teraz ze swoim piekarnikiem parowym wypłyniesz na szersze wody kuchennej kreatywności. Wybierz przepis, a piekarnik dostosuje do niego wszystkie ustawienia. Dodatkowe korzyści obok korzystania z przepisów i inspiracji kulinarnych to m.in. łatwa rejestracja sprzętu, szybki dostęp do instrukcji obsługi, wygodny kontakt z firmą Electrolux.

Pobierz aplikację My Electrolux Kitchen


The Innit App in bold text

Jak przygotować idealny posiłek

Przygotowanie idealnego posiłku to spore wyzwanie. Urządzenia Electrolux współpracują z aplikacją Innit, aby ułatwić i usprawnić przygotowanie każdej potrawy: poczynając od przepisów opartych na preferencjach użytkownika, a kończąc na automatycznym wyborze ustawień piekarnika i szczegółowych wskazówkach. Aplikacja Innit działa w dynamiczny sposób. Chcesz wykorzystać filety z kurczaka, zanim się zepsują? Funkcja zmiany składników pozwoli ci wyeliminować brakujący składnik, aby dopasować przepis do tego, co aktualnie masz w lodówce. Dzięki temu ograniczysz marnowanie żywności i będziesz częściej cieszyć się smakami, które tak lubisz.

Pobierz aplikację Innit

„Co dziś na obiad?” Lepiej nie pytać!

Praca. Rodzina. Szkoła. To tylko niektóre z rzeczy pochłaniających cenny czas. Trudno więc o bardziej frustrujące pytanie niż: „Co dziś na obiad?”. Wystarczy jednak połączyć piekarnik z aplikacją Innit, aby już nie zaprzątać sobie tym głowy. Wszystko dzięki temu, że aplikacja dobiera przepisy dostosowane do twoich preferencji i posiadanego przez ciebie piekarnika. Uwzględnia alergie, a także upodobania kulinarne i styl życia.

Przepisy dostosowane do twojego stylu życia

W internecie wręcz roi się od przepisów. Jak znaleźć te, które będą uwzględniać nasze alergie i osobiste preferencje? Odpowiedź jest prosta: w naszej aplikacji Innit. Innit wie, jakie składniki uwzględniać, a jakich unikać, i dobierze przepisy idealnie dostosowane do twoich preferencji i stylu życia.

Teraz łatwiej przyrządzisz pyszny obiad

Dzięki aplikacji Innit przyrządzenie smacznych posiłków jest dużo prostsze. Wystarczy, że połączysz i zsynchronizujesz piekarnik z aplikacją. Gdy wybierzesz przepis, Innit automatycznie prześle do niego odpowiednie ustawienia. Następnie będziesz otrzymywać powiadomienia o postępach w pieczeniu, aby nie musieć ciągle zerkać na piekarnik. Chcesz przygotować dodatki do głównego dania? Nic prostszego. Aplikacja Innit pomoże ci tak zaplanować czas, aby wszystkie dania trafiły jednocześnie gorące na stół.

 • Two ovens
  1

  Nawiąż połączenie z urządzeniem

 • Two recipes
  2

  Wybierz przepis

 • Cooking timer
  3

  Rozpocznij pieczenie

Koniec ze zgadywaniem podczas pieczenia

Pieczenie często wiąże się z niepewnością. Czy zalecany czas pieczenia i wybrany program zapewnią pożądany efekt? Zarejestruj swój piekarnik w aplikacji Innit, aby zawsze wiedzieć, który program jest odpowiedni do danej potrawy. Aplikacja określa odpowiednie ustawienia dla każdego przepisu, pozwalając bez obaw przyrządzać pyszne potrawy.

Najważniejsze jest wyczucie czasu

Przyrządzanie smacznych posiłków. Tak – wiele zależy od pasji i od starannego przygotowania. Ale ważne jest także wyczucie czasu. Dzięki wskazówkom z aplikacji Innit każda twoja potrawa będzie gotowa w odpowiednim czasie, aby móc podać ją gorącą. Za każdym razem.

Mniej marnotrawstwa, więcej ulubionych smaków

Czy zdarzyło ci się wrócić z zakupów i stwierdzić, że wciąż brakuje jednego składnika? Czy masz w lodówce produkty, które chcesz wykorzystać, ale nie możesz znaleźć odpowiedniego przepisu? Aplikacja Innit pozwoli znaleźć tysiące przepisów i dostosować listę składników. Chcesz wykorzystać filety z kurczaka, zanim się zepsują? Nic prostszego. Innit dopasuje przepisy do tego, co masz w lodówce. Dzięki temu ograniczysz marnowanie żywności.

potrawa na talerzu

Przepisy przyszłości

Zostań lepszym kucharzem dzięki naszym łatwym przepisom, które pozwolą ci najlepiej wykorzystać składniki. Ekscytujące smaki i proste instrukcje, czyli krótko mówiąc: mniej problemów, więcej przyjemności z dobrego jedzenia. Pozwól się zainspirować, rozbudź swoją kreatywność i zacznij gotować.

Pobierz aplikację Innit

Asystent Google

Steruj piekarnikiem za pomocą głosu


mężczyzna korzystający z aplikacji google home

Pobierz aplikację Google Home

Połącz piekarnik SteamPro z Google Home

 • Google Home Device Icon
  Skonfiguruj urządzenie Google Home

  Upewnij się, że twoje urządzenie Google Home jest połączone i działa. W przeciwnym razie postępuj zgodnie z instrukcjami dołączonymi do urządzenia. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.google.com/home

 • Wifi Icon
  Nawiąż połączenie z piekarnikiem

  Upewnij się, że piekarnik jest połączony z aplikacją My Electrolux Kitchen. W przeciwnym razie pobierz aplikację i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Połącz piekarnik i urządzenie Google Home z tą samą siecią Wi-Fi.

 • Three different "add" Icons
  Uruchom aplikację Google Home

  A. Dodaj (na ekranie głównym)
  B. Skonfiguruj urządzenie 
  C. Współpracuje z Google (Czy dokonano już wcześniejszej konfiguracji?)

 • Electrolux logo
  Połącz ze swoim kontem

  Wybierz Electrolux na liście i zaloguj się do swojego konta Electrolux (konto aplikacji My Electrolux Kitchen).

Zdalne sterowanie piekarnikiem SteamPro

Po uruchomieniu piekarnika można nim sterować za pomocą asystenta Google Home. Aby móc uruchamiać piekarnik za pomocą asystenta Google Home, należy włączyć w piekarniku funkcję zdalnego sterowania.

Włączanie funkcji zdalnego sterowania

Naciśnij symbol Wi-Fi na panelu sterowania, aby włączyć funkcję zdalnego sterowania.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i zachowania zgodności z przepisami UE

Korzystaj z asystenta

Wszystkie polecenia muszą zaczynać się komendą „Ok Google” lub „Hej Google”

 • Włącz piekarnik
 • Wyłącz piekarnik
 • Uruchom piekarnik
 • Zatrzymaj piekarnik
 • Ustaw temperaturę piekarnika na 200 stopni
 • Zwiększ temperaturę piekarnika o 10 stopni
 • Zmniejsz temperaturę piekarnika o 20 stopni
 • Czy piekarnik pracuje?
 • Jaka jest temperatura piekarnika?

Kontroluj intuicyjnie swoim głosem, aby cieszyć sie smakiem

Na przykład: „OK, Google, uruchom piekarnik”, a następnie „OK, Google, ustaw temperaturę 200 stopni”

Ale nie: „OK, Google, uruchom piekarnik i ustaw temperaturę 200 stopni”

Masz więcej niż jeden piekarnik?

Jeśli masz więcej niż jeden piekarnik z funkcją zdalnego sterowania (Wi-Fi), musisz nadać im nazwy „górny” i „dolny”, aby asystent Google wiedział, które z urządzeń uruchomić – np. „... uruchom górny piekarnik” lub „…zwiększ temperaturę górnego piekarnika o 10 stopni”. 

Ponadto jeśli urządzenia znajdują się w różnych pomieszczeniach, należy określić, gdzie znajduje się piekarnik, który ma zostać włączony – np. „... uruchom piekarnik w kuchni” lub „... uruchom piekarnik w piwnicy”.

Jeden piekarnik z funkcją zdalnego sterowania (Wi-Fi)

 

Usuwanie piekarnika z aplikacji Google Home

Aby usunąć urządzenie z konta Google, otwórz aplikację Google Home. Kliknij nazwę urządzenia, które chcesz usunąć. Wybierz polecenie „Odłącz usługę”, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. Po usunięciu urządzenia kliknij polecenie „Gotowe”.

Dane wszystkich połączonych urządzeń są objęte ochroną zgodnie z oświadczeniem firmy Electrolux o ochronie prywatności.

Pieczenie bez angażowania rąk dzięki aplikacjom Innit i Asystent Google

Połącz piekarnik z telefonem i przyrządzaj w domu świetne potrawy. Korzystaj z przepisów dostosowanych do twoich preferencji lub składników, które masz w domu, i pozwól, aby aplikacja Innit pomogła ci w całym procesie gotowania. Jednocześnie możesz korzystać z Asystenta Google, aby sterować piekarnikiem za pomocą poleceń głosowych i wykonywać inne czynności, zachowując pełną kontrolę nad pieczeniem.

Dowiedz się więcej

My Electrolux Care App

Aplikacja My Electrolux Care umożliwia zdalne sterowanie pralką za pomocą smartfona, niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy poza nim. Skorzystaj z funkcji Twój doradca, aby uzyskać porady ekspertów dotyczące najlepszego sposobu prania odzieży. Funkcja Ulubione umożliwia zapisanie ustawień prania najczęściej noszonych ubrań.

Pobierz aplikację My Electrolux Care

Zdalne sterowanie

Użyj aplikacji My Electrolux Care, aby uruchomić pralkę i sprawdzić postęp prania z dowolnego miejsca. Wybierz w aplikacji My Electrolux Care preferowany cykl prania, a następnie symbol sieci Wi-Fi. Spowoduje to włączenie trybu zdalnego uruchomienia. Podczas trwania cyklu aplikacja będzie wyświetlać postęp prania na ekranie monitorowania i powiadomi Cię o zakończeniu programu. Dzięki aplikacji My Electrolux Care będziesz mieć pełną kontrolę nad przebiegiem prania.

Twój doradca

Nie ograniczaj się tylko do prania i suszenia – dbaj o swoje ubrania. Korzystając z aplikacji, po prostu wybierz rodzaj, kolor i tkaniny – aplikacja My Electrolux Care poleci najlepszy program i automatycznie ustawi go w Twojej pralce. To intuicyjny sposób na pielęgnację odzieży. Korzystaj z funkcji Twój doradca, aby dobrać odpowiedni program prania i pozwolić Twoim ubraniom dłużej wyglądać jak nowe. Umożliwia ona dobór odpowiedniego programu prania. 

PRODUKTY

3,5

3,5 (2 Opinie)

Zaawansowana pralka ładowana od frontu PerfectCare 800 z systemami UltraCare i SteamCare, funkcją AutoDose i możliwością zdalnego sterowania za pomocą aplikacji MyElectrolux, pojemność 9 kg.

 • UltraCare
 • SteamCare
 • Funkcja AutoDose
 • Aplikacja MyElectrolux
5

5 (1 Opinie)

Pralka ładowana od frontu PerfectCare 600 z systemem SensiCare, funkcją AutoDose, opcją SoftPlus, programem Antyalergicznym oraz możliwością sterowania za pomocą smartfona, pojemność 8 kg.

 • SensiCare
 • Funkcja AutoDose
 • Aplikacja MyElectrolux
4,5

4,5 (5 Opinie)

Suszarka PerfectCare 900 z systemem CycloneCare z technologią 3DSense, zapewniającą doskonałą pielęgnację odzieży, systemami DelicateCare oraz GentleCare, programami Pościel XL i Mieszane XL, możliwość zdalnego sterowania za pomocą aplikacji MyElectrolux, pojemność 8 kg.

 • CycloneCare
 • Technologia 3DSense
 • DelicateCare
 • GentleCare

Ulubione

Spersonalizowana funkcja Ulubione, pozwala na zapisanie ustawień programu z którego często korzystasz. Dostosuj pranie do własnych potrzeb. Zapisz ulubione ustawienia, w tym dostosowane do własnych potrzeb programy Twój doradca korzystając z funkcji Ulubione. Zapisz w pamięci aplikacji do 6 programów prania i 6 programów suszenia. Zaoszczędź czas, wybierając za jednym kliknięciem ulubiony program prania.

Często zadawane pytania

Masz pytania dotyczące aplikacji My Electrolux Care, połączonych urządzeń albo potrzebujesz pomocy, aby skonfigurować połączenie z domową siecią Wi-Fi? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Chcesz zacząć korzystać z aplikacji My Electrolux Care i połączonego urządzenia? Pobierz skróconą instrukcję obsługi i nawiąż połączenie.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

LISTA KONTROLNA

 • Urządzenie Apple: telefon lub tablet. System operacyjny iOS 8.0 lub nowszy
 • Urządzenie z systemem Android: telefon lub tablet. System operacyjny Android 4.0.3 lub nowszy
 • Sieć Wi-Fi: 802.11 b/g/n (2,4 GHz) z zabezpieczeniem WEP, WPA lub WPA2 AES/TKIP i połączeniem z internetem.
 • Upewnij się, że w miejscu, gdzie zostanie zainstalowane urządzenie, zapewniona jest wystarczająca siła sygnału.
 • W przypadku dużej odległości od routera Wi-Fi może być konieczne zastosowanie wzmacniacza sygnału sieciowego.

Zadbaj o dobre samopoczucie w domu korzystając z urządzeń z funkcją zdalnego sterowania

Czyste otoczenie sprawia, że 81% z nas jest szczęśliwszych. Teraz jeszcze łatwiej zadbasz o nie w domu, dzięki naszym oczyszczaczom, odkurzaczom i klimatyzatorom z funkcją zdalengo sterowania. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, mając pewność, że odpowiednio zadbają o dobre sampopczucie Twojej rodziny,.

*Hunting Dynasty, Wpływ czystego środowiska na szczęście ludzi, maj 2019 roku

Przejmij kontrolę

Aplikacja pozwoli Ci obserwować, jak odkurzacz przemieszcza się z pokoju do pokoju, polecić odkurzenie miejsc, które zostały celowo pominięte podczas ostatniego sprzątania, lub odkurzyć konkretne pomieszczenie. Aplikacja Pure i9 bardzo ułatwia domowe porządki, ponieważ jest najlepszym narzędziem do sterowania odkurzaczem automatycznym i sprzątania domu w kilku prostych krokach.

Prawdziwie autonomiczne odkurzanie

Aplikację Pure i9 można odpowiednio dostosować do własnych potrzeb. Zapewnia ona pełną kontrolę nad odkurzaczem automatycznym podczas sprzątania, a także umożliwia śledzenie jego postępów kiedy jesteś poza domem. Pozwala również stworzyć harmonogram regularnego odkurzania. Niezależnie, czy będą to większe, cotygodniowe porządki czy codzienne sprzątanie sierści pupila – odkurzacz automatyczny  dostosuje się do Twoich potrzeb, aby zapewnić czystość w domu.

 • Zdalne sterowanie

  Steruj odkurzaczem podczas sprzątania.

 • Śledź postępy

  Śledź postępy sprzątania spoza domu.

 • Harmonogram odkurzania

  Zaplanuj cotygodniowe lub codziennie odkurzanie.

Pobierz aplikację Pure i9

Popraw jakość

Oczyść powietrze w swoim domu za pomocą jednego kliknięcia. Aplikacja Pure A9 monitoruje jakość powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, informuje o statusie oczyszczania w czasie rzeczywistym i śledzi stan filtrów, aby wymienić je w razie potrzeby. 

Zobacz oczyszczacz powietrza PureA9

Pobierz aplikację Electrolux Wellbeing

Kontroluj temperaturę

Klimatyzator dostosuje temperaturę w domu do Twoich preferencji. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na przyjemnie ciepłym wieczorze, czy chcesz orzeźwić się o poranku, wybierz żądaną temperaturę w aplikacji, a urządzenie zajmie się resztą. Możesz także ustawić temperaturę na każdy dzień indywidualnie, korzystając z funkcji harmonogramu, aby wracać do ciepłego lub schłodzonego domu.

Pobierz aplikację Home Comfort