Gotuj mądrze!

Dzięki połączeniu sił z platformą SideChef, Twoja kulinarna podróż będzie jeszcze bardziej bezproblemowa. SideChef, jako lider interaktywnych, inteligentnych przepisów, zapewnia innowacyjne wskazówki dotyczące gotowania. Funkcja poleceń głosowych bez użycia rąk. Zdjęcia, które przeprowadzą cię przez cały proces krok po kroku. Filmy instruktażowe i dokładny minutnik, określający czas potrzebny do przyrządzenia potrawy. Wszystko to sprawia, że każdy amator domowego gotowania, przygotuje pyszny posiłek, którego nie powstydziłby się najlepszy szef kuchni.

 

Łatwe przygotowanie ekologicznych i pysznych przepisów

Ciesz się całkiem nowym doświadczeniem w gotowaniu dzięki tym prostym wskazówkom i przewodnikowi, w których poprowadzą Cię kucharze z Le Cordon Bleu. Dzięki temu łatwo przygotujesz pyszne i ekologiczne warzywne przepisy. Otrzymaj też pomoc z aplikacji SideChef, która automatycznie przesyła optymalne ustawienia piekarnika dla przygotowywanego przepisu do Twojego inteligentnego piekarnika parowego Electrolux, by móc pewnie rozpocząć swoją przygodę z gotowaniem. Wszystko to dostępne jest już na całościowej platformie do gotowania SideChef Premium, która oferuje przepisy, planowanie posiłków i filmiki instruktażowe. Dostęp do niej otrzymasz za darmo na 12 miesięcy, gdy zarejestrujesz Twój inteligentny piekarnik parowy od Electrolux.

Czytaj więcej

Funkcje SideChef

 • Spersonalizowane przepisy
  Odkryj gotowe przepisy, oznaczone tak, by pasowały do dietetycznych preferencji czy alergii. Opcje wegetariańska, dla osób, które jedzą ryby, paleo – a to tylko niektóre dostępne – sprawiają, że znalezienie ulubionego dania jest łatwiejsze.
 • Zakupy bez wysiłku
  Znajdź przepis, który Ci się podoba i zapełnij swoją listę zakupów składnikami tej potrawy zaledwie jednym dotknięciem ekranu. Wszystkie listy zostają zapisane w aplikacji, by o niczym nie zapomnieć przy kolejnej wizycie w sklepie.
   
 • Kieszonkowa książka kucharka
  SideChef mieści w sobie ponad 18 tysięcy przepisów, zebranych i zorganizowanych przez znanych blogerów zajmujących się tematyką jedzenia i znanych szefów kuchni. Do każdego przepisu dołączono przewodniki krok po kroku, dając Ci możliwość rozwijania umiejętności gotowania, z poradami od zawodowców, którym możesz wierzyć.
   

Ekologiczne gotowanie wspomagane we współpracy z SideChef i Le Cordon Bleu.

Profesjonalnie szefowie kuchni z Le Cordon Bleu dostarczają przewodnik wideo z instrukcjami krok po kroku po ekskluzywnych, ekologicznych przepisach przesłanych do piekarników Electrolux z aplikacji SideChef.

12 miesięcy subskrypcji SideChef Premium ZA DARMO

Dodaj funkcji swojemu inteligentnemu piekarnikowi Electrolux dzięki DARMOWEJ subskrypcji do aplikacji SideChef Premium na 12 miesięcy.

Jak skorzystać z oferty?

1. Pobierz aplikację My Electrolux Kitchen i zarejestruj swój piekarnik.

2. Przejdź do części dla partnerów, by odebrać swoją darmową subskrypcję w SideChef na 12 miesięcy.

3. Pobierz aplikację SideChef i wykonuj kroki z instrukcji, by połączyć piekarnik Electrolux do SideChef.

4. W aplikacji SideChef możesz mieć dostęp i cieszyć się ekologicznymi i pysznymi przepisami.

Jak skorzystać z oferty?