Cechy

Kliknij, aby zapewnić sobie komfortową temperaturę

Sterownik Electrolux Wifi ControlBox umożliwia zdalne sterowanie z dowolnego miejsca systemem klimatyzacji w domu. Pozwoli Ci, gdy będziesz poza domem, uzyskać w nim idealną temperaturę, aby móc cieszyć się z rodziną powrotem do komfortowego wnętrza.

Połączenie za pośrednictwem Wi-Fi

Wystarczy podłączyć urządzenie do zasilania i routera Wi-Fi , aby było gotowe do działania. Nie potrzeba żadnej karty SIM ani ponoszenia dodatkowych kosztów, ponieważ Wifi ControlBox wykorzystuje dostępny sygnał Wi-Fi do połączenia z aplikacją w smartfonie.

Zawsze, wszędzie, wygodnie

Kontroluj, monitoruj i utrzymuj idealną temperaturę w domu niezależnie od tego, gdzie jesteś. Wszystko czego potrzebujesz to smartfon, który umożliwi Ci niezależne sterowanie ustawieniami w różnych pomieszczeniach, a także spersonalizowanie i zapisanie ustawień.

W zasięgu ręki

Zapewnij sobie odpowiedni klimat w domu nie tylko wtedy, gdy w nim jesteś. Ustaw zdalnie temperaturę i intensywność nawiewu w poszczególnych pomieszczeniach i kontroluj, czy temperatura osiąga właściwy poziom. Aplikacja jest dostosowana do przyszłych rozwiązań, więc w przypadku zmiany systemu wystarczy tylko zaktualizować oprogramowanie.

Łatwa i szybka instalacja

Umieść nie rzucające się w oczy urządzenie Wifi ControlBox w tym samym pomieszczeniu co klimatyzator, aby komunikowało się z nim w podczerwieni. Moduł ControlBox można łatwo zamontować na suficie lub na ścianie albo umieścić go na płaskiej powierzchni (np. na stoliku lub szafce). Następnie wystarczy go podłączyć do zasilania i skonfigurować za pomocą smartfona, pobierając naszą aplikację.

Specyfikacja techniczna

Podstawowe dane techniczne
  • Model: CONTROLBOXWIFI
  • Zdalne sterowanie: nie
  • Chłodziwo: brak
  • Funkcje: ogrzewanie & chłodzenie
Dane techniczne
Inne
  • Etykieta PNC: 950 001 700
  • Model: CONTROLBOXWIFI
  • Zdalne sterowanie: nie
  • Chłodziwo: brak
  • Funkcje: ogrzewanie & chłodzenie

Opinie

Ocena klientów

2.5 Wzornictwo
1.0 Funkcje
1.5 Jakość

Podziel się opinią na temat swojego urządzenia marki Electrolux i zyskaj szansę na wygranie jednej z naszych nagród.

Pomóż nam udoskonalić nasze urządzenia

Twoja opinia pomoże udoskonalić nasze produkty. Pomoże także innym konsumentom wybrać odpowiednie urządzenie. Oceń produkt za pomocą gwiazdek, aby rozpocząć.

Kup sprzęt firmy Electrolux w czasie trwania promocji, zamieść opinię dotyczącą zakupionego produktu i zyskaj szansę na wygranie jednej z naszych nagród. Dowiedz się więcej.

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub zaloguj się .

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji.

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

Najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

1
Kan kun sætte temperaturen til 16 grader

Dodana przez Jesper dnia 12 lutego 2018

Jeg købte et WIFI modul til min Electrolux varmepumpe, og har i nogen tid, haft det til at fungere. Da jeg skulle i sommerhuset, her i februar, ville jeg gerne sætte temperaturen hjemme fra, så huset var varmt når vi kom frem. Uanset hvad jeg gør, vil app'en kun sætte temperaturen til 16 grader. Jeg har også prøvet med min. kones telefon, der også er en iPhone med samme resultat. Jeg ville egentlig gerne have haft den i hvid...

Pokaż więcej
1
Elendigt produkt og app

Dodana przez Jakob dnia 28 stycznia 2018

electrolux` apps er elendige og stemmer ikke overens med manualen. Måske er det min pumpe som ikke er kompatibel, men det fremgår ikke nogen steder.

Pokaż więcej

Instrukcje obsługi

Znajdź i pobierz instrukcję obsługi do swojego urządzenia Electrolux.

Znajdź instrukcję obsługi

Gwarancja

Gratulujemy zakupu urządzenia Electrolux

Więcej

Rejestracja produktu

- Uzyskaj szybki dostęp do instrukcji obsługi swojego urządzenia
- Uzyskaj porady i wskazówki dotyczące użytkowania swojego urządzenia

Zarejestruj swój produkt

Kontakt

Prześlij nam swoje uwagi lub pytania. Zawsze chętnie służymy pomocą.

Kontakt