Szczegółowe dane produktu

Prowadnice teleskopowe zapewniają możliwość lekkiego i płynnego wysuwania blach oraz ich maksymalną stabiolność podczas wkładania i wyjmowania potraw z piekarnika. System zatrzaskowy powoduje to, że ich montaż na bocznych drabinkach jest bardzo prosty. Wyposażone są w system SafeStop, który zapobiega ich nadmiernemu wysunięciu się. Odpowiednie do wszystkich piekarników z komorą XXL Electrolux. Zestaw zawiera 2 prowadnice do montażu na jedym poziomie.
Czytaj więcej

Cechy

Blokada bezpieczeństwa pozwala zachować wolne ręce podczas pieczenia.

Prowadnice teleskopowe są wyposażone w mechanizm blokady bezpieczeństwa, dzięki któremu blachy piekarnika nie będą się zsuwać ani przechylać, kiedy Ty będziesz sprawdzać swoją pieczeń. I masz wolne ręce, by idealnie doprawić swoje danie.

Easy Clip sprawia, że zamontowanie rusztu to pestka.

Prowadnice teleskopowe są łatwe do zamontowania i wskakują na miejsce dzięki funkcji Easy Clip. Pozwala ona, by prowadnice zostały szybko dodane do piekarników Electrolux, AEG i Zanussi o komorze XXL.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt
view of beach, cliffs and breaking waves