Szczegółowe dane produktu

Pojemniki do pakowania próżniowego. Hermetyczne zamknięcie sprawia, że można dłużej przechowywać produkty zachowując składniki odżywcze. Wykonane z nietoksycznych materiałów. Można je przechowywać w zamrażarce i myć w zmywarce. Zestaw zawiera dwa pojemniki o pojemności 1l i 1,6 l.

Cechy

Opakowania próżniowe do przechowywania żywności

Szczelne opakowania próżniowe do przechowywania żywności, by dłużej cieszyć się świeżymi produktami i nie marnować jedzenia.

Electrolux - Zgrzewarka próżniowa - EVFB1

Lepsze przechowywanie żywności

Bezpieczny system przechowywania żywności. Pozwala zachować porządek w spiżarni i chłodziarce. Zestaw zawiera zintegrowany rejestrator daty, by zawsze było wiadomo, jaki jest termin przydatności do spożycia.

Wszystko pod kontrolą

Pokrywa ma wbudowaną opcję daty, aby zawsze było wiadomo jaki jest termin przydatności do spożycia.

Electrolux - Zgrzewarka próżniowa - EVFB1

Mniej marnowania, więcej smaku

Pakowanie próżniowe pomaga dłużej chronić produkty, zachowując składniki odżywcze, a tym samym zmniejszając marnowanie żywności w domu. Dba o Twoje zdrowie i o środowisko.

Atest bezpieczeństwa, bez BPA

Wykonane z nietoksycznych materiałów. Ochrona żywności w najlepszy możliwy sposób. Opakowania można przechowywać w zamrażarce oraz myć w zmywarce.

Electrolux - Zgrzewarka próżniowa - EVFB1

System CustomFlex®

Opakowania można wykorzystywać w systemie przechowywania CustomFlex® w chłodziarkach Electrolux.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt
view of beach, cliffs and breaking waves