Szczegółowe dane produktu

Łącznik do pralek i suszarek, umożliwia bezpieczne zainstalowanie suszarki na pralce. Jest wyposażony w wysuwaną półkę, która ułatwia wkładanie i wyjmowanie prania z suszarki, a także zapewnia dodatkowe miejsce na składanie wysuszonych rzeczy. Przeznaczony do ładowanych od przodu pralek i suszarek o szerokości 60 cm i głębokości od 54 do 60 cm.

Cechy

Zaprojektowany z myślą o przestrzeni

Dzięki niemu możesz łatwo zamontować suszarkę nad pralką. Wbudowana, wysuwana półka sprawia, że użytkowanie przebiega bez wysiłku. Pasuje do wszystkich pralek i suszarek Electrolux ładowanych od przodu, o głębokości od 52 do 67 cm.

Wysuwana półka – niezwykła łatwość użytkowania

Pomysłowa, wbudowana półka została zaprojektowana dla Twojej wygody. Dzięki niej ładowanie i rozładowywanie pralki lub suszarki przebiega bez wysiłku.

Pasek mocujący pozwala Ci bezpiecznie ustawić Twoje urządzenia.

Kiedy korzystasz z paska , by ustawić swoją pralkę i suszarkę, stabilność i bezpieczeństwo nigdy nie są problemem. Mocny, niezawodny i łatwy w mocowaniu – dodatkowe elementy są niepotrzebne.

Polecane produkty

Electrolux - Ultrasoniczny odplamiacz - E4WMSTPN1
Ultrasoniczny Odplamiacz

Ultrasoniczny odplamiacz, który gwarantuje jeszcze czystsze ubrania po każdym praniu. Niezależnie, czy będą to plamy z atramentu, czy z napojów – usuniesz je za pomocą ultradźwięków. Po prostu wstępnie przygotuj każdą plamę do prania, używając odplamiacza i...

Electrolux - Woreczki do prania - E4WSWB41
Woreczki do prania (40x60 cm)

Woreczek do prania bielizny - 40x60cm. Nawet w najbardziej łagodnym programie prania delikatne tkaniny mogą ulec zniszczeniu, ocierając się o inną odzież.Woreczek chroni je, nie ograniczając skuteczności prania.

Electrolux - Magnetyzer NEOCAL - E6WMA101
Magnetyzer Neocal zmiękczający wodę

Magnetyzer Neocal zmiękczający wodę. Łatwy do instalacji. Idealny w przypadku twardej wody. Przedłuża żywotność pralki i redukuje konieczność korzystania z chemicznych środków do odkamieniania.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt
view of beach, cliffs and breaking waves