Szczegółowe dane produktu

Łącznik do pralek i suszarek, umożliwia bezpieczne zainstalowanie suszarki na pralce. Jest wyposażony w wysuwaną półkę, która ułatwia wkładanie i wyjmowanie prania z suszarki, a także zapewnia dodatkowe miejsce na składanie wysuszonych rzeczy. Przeznaczony do ładowanych od przodu pralek i suszarek o szerokości 60 cm i głębokości od 54 do 60 cm.

Cechy

Zaprojektowany z myślą o przestrzeni

Dzięki niemu możesz łatwo zamontować suszarkę nad pralką. Wbudowana, wysuwana półka sprawia, że użytkowanie przebiega bez wysiłku. Pasuje do wszystkich pralek i suszarek Electrolux ładowanych od przodu, o głębokości od 52 do 67 cm.

Wysuwana półka – niezwykła łatwość użytkowania

Pomysłowa, wbudowana półka została zaprojektowana dla Twojej wygody. Dzięki niej ładowanie i rozładowywanie pralki lub suszarki przebiega bez wysiłku.

Pasek mocujący pozwala Ci bezpiecznie ustawić Twoje urządzenia.

Kiedy korzystasz z paska , by ustawić swoją pralkę i suszarkę, stabilność i bezpieczeństwo nigdy nie są problemem. Mocny, niezawodny i łatwy w mocowaniu – dodatkowe elementy są niepotrzebne.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

 

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux
woman on couch with mobile phone