Szczegółowe dane produktu

Zmywalne filtry zapewniają czyste powietrze i optymalny poziom filtracji. Opakowanie zawiera: 1xfiltr emisyjny; 1xfiltr progresywny. Filtry można myć i ponownie wykorzystać.

Cechy

Komplet filtrów do odkurzacza Pure Q9

Zmywalne filtry wielokrotnego użytku.

Electrolux - Zestaw - ESKQ9

Czyste powietrze i optymalna filtracja

Zestaw filtrów do Pure Q9 zawiera jeden filtr drobnych cząstek i jeden filtr wylotowy. Oba są zmywalne i nadają się do wielokrotnego użytku, co pozwala zmniejszyć ilość odpadów i obniżyć koszty.

Electrolux - Zestaw - ESKQ9

Najlepsza wydajność odkurzacza Pure Q9

Regularna wymiana filtrów zapewnia najlepszą możliwą wydajność odkurzacza.

Electrolux - Zestaw - ESKQ9

Optymalna filtracja pyłków i kurzu

Regularne mycie i wymiana filtrów sprawi, że odkurzacz będzie działał jak nowy każdego dnia.

W opakowaniu

1x filtr wylotowy 1x filtr drobnego pyłu

Zgodność

Odpowiedni do odkurzaczy be.zprzewodowych Pure Q9

Doskonała moc dzięki odpowiedniej konserwacji

Dzięki odpowiedniej konserwacji możesz cieszyć się doskonałą mocą odkurzacza na dłużej. W prosty sposób możesz umyć nie tylko zbiornik na kurz ale także filtry. Wystarczy wszystko wyjąć i opłukać pod bieżąca wodą. Dzięki tym prostym czynnościom Twój odkurzacz będzie służył Ci w doskonałej kondycji przez długi czas.

Pobierz instrukcję

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Nagradzamy najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Zapoznaj się z warunkami promocji: "Napisz opinię i wygraj" i weź udział w akcji. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt
view of beach, cliffs and breaking waves