Polub. Napisz recenzję. Wygraj.

Napisz recenzję

Wygraj nagrodę

Jeśli lubisz swoje urządzenie Electrolux, napisz jego recenzję. Uzyskasz szansę na wygranie jednego z naszych najpopularniejszych blenderów sportowych. Co tydzień wybieramy szczęśliwego zwycięzcę.

Nagroda

Blender Sport Mini Mixer z przystawką do mocowania dodatkowej sportowej butelki

Smoothie w ruchu

Ta nagroda pomoże Ci jeszcze lepiej wykorzystać każdy dzień. Blender sportowy umożliwia tak łatwe przyrządzanie smoothie, że pozwoli w dowolnej chwili i miejscu zapewnić sobie dawkę zdrowej energii. Wystarczy, że wymieszasz składniki w lekkiej, przenośnej butelce o pojemności 600 ml. To doskonałe rozwiązanie, gdy jesteś w ruchu i potrzebujesz zastrzyku naturalnej energii.

Idealnie zmiksowana zupa z owoców morza
Wspaniałe zupy

Równie łatwo przyrządzisz zupy o jedwabiście gładkiej konsystencji. Butelka jest odporna na działanie wysokiej temperatury, dzięki czemu umożliwia podgrzewanie zawartości.

Twoja opinia ma znaczenie

Chcielibyśmy poznać Twoje zdanie o naszych produktach. Twoje opinie są tak cenne, ponieważ pomagają nam tworzyć urządzenia, których tak chętnie używasz w domu. Wystarczą trzy kroki, aby stać się szczęśliwym posiadaczem nowego blendera.

Jak napisać recenzję?

Blender Sports Mini Mixer
1
Wybierz produkt

Wyszukaj produkt, wybierając odpowiednią kategorię na górnym pasku nawigacyjnym na głównej stronie naszej witryny internetowej. Po znalezieniu produktu kliknij łącze „Napisz recenzję”.

2
Napisz recenzję

Powiedz nam, co sądzisz o produkcie. Napisz, w jaki sposób korzystasz z urządzenia i jak oceniasz je w porównaniu z wcześniej używanymi produktami.

3
Dziękujemy i życzymy powodzenia!