Aplikacja My Electrolux Care

Wyjątkowa pielęgnacja odzieży dzięki aplikacji w Twoim smartfonie

Aplikacja My Electrolux Care umożliwia zdalne sterowanie pralką za pomocą smartfona, niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy poza nim. Skorzystaj z funkcji Twój doradca, aby uzyskać porady ekspertów dotyczące najlepszego sposobu prania odzieży. Funkcja Ulubione umożliwia zapisanie ustawień prania najczęściej noszonych ubrań.

POBIERZ

Zdalne sterowanie

Użyj aplikacji My Electrolux Care, aby uruchomić pralkę i sprawdzić postęp prania z dowolnego miejsca. Wybierz w aplikacji My Electrolux Care preferowany cykl prania, a następnie symbol sieci Wi-Fi. Spowoduje to włączenie trybu zdalnego uruchomienia. Podczas trwania cyklu aplikacja będzie wyświetlać postęp prania na ekranie monitorowania i powiadomi Cię o zakończeniu programu. Dzięki aplikacji My Electrolux Care będziesz mieć pełną kontrolę nad przebiegiem prania.

Twój doradca

Nie ograniczaj się tylko do prania i suszenia – dbaj o swoje ubrania. Korzystając z aplikacji, po prostu wybierz rodzaj, kolor i tkaniny – aplikacja My Electrolux Care poleci najlepszy program i automatycznie ustawi go w Twojej pralce. To intuicyjny sposób na pielęgnację odzieży. Korzystaj z funkcji Twój doradca, aby dobrać odpowiedni program prania i pozwolić Twoim ubraniom dłużej wyglądać jak nowe. Umożliwia ona dobór odpowiedniego programu prania. 

PRODUKTY

Zaawansowana pralka ładowana od frontu PerfectCare 800 z systemami UltraCare i SteamCare, funkcją AutoDose i możliwością zdalnego sterowania za pomocą aplikacji MyElectrolux, pojemność 9 kg.

  • UltraCare
  • SteamCare
  • Funkcja AutoDose
  • Aplikacja MyElectrolux

Ulubione

Spersonalizowana funkcja Ulubione, pozwala na zapisanie ustawień programu z którego często korzystasz. Dostosuj pranie do własnych potrzeb. Zapisz ulubione ustawienia, w tym dostosowane do własnych potrzeb programy Twój doradca korzystając z funkcji Ulubione. Zapisz w pamięci aplikacji do 6 programów prania i 6 programów suszenia. Zaoszczędź czas, wybierając za jednym kliknięciem ulubiony program prania.

Często zadawane pytania

Masz pytania dotyczące aplikacji My Electrolux Care, połączonych urządzeń albo potrzebujesz pomocy, aby skonfigurować połączenie z domową siecią Wi-Fi? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Chcesz zacząć korzystać z aplikacji My Electrolux Care i połączonego urządzenia? Pobierz skróconą instrukcję obsługi i nawiąż połączenie.

LISTA KONTROLNA

  • Urządzenie Apple: telefon lub tablet. System operacyjny iOS 8.0 lub nowszy
  • Urządzenie z systemem Android: telefon lub tablet. System operacyjny Android 4.0.3 lub nowszy
  • Sieć Wi-Fi: 802.11 b/g/n (2,4 GHz) z zabezpieczeniem WEP, WPA lub WPA2 AES/TKIP i połączeniem z internetem.
  • Upewnij się, że w miejscu, gdzie zostanie zainstalowane urządzenie, zapewniona jest wystarczająca siła sygnału.
  • W przypadku dużej odległości od routera Wi-Fi może być konieczne zastosowanie wzmacniacza sygnału sieciowego.