AutoDose

AutoDose

Odpowiednia ilość detergentu? Niech zdecyduje funkcja AutoDose

Nie zawsze łatwo jest określić, ile detergentu należy użyć do prania. Dzięki funkcji AutoDose nie musisz już tego robić. Zbyt duża lub zbyt mała ilość detergentu może być szkodliwa dla tkanin, dlatego system AutoDose dozuje go dokładnie tyle, ile potrzeba. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że twoje ulubione bawełniane rzeczy będą chronione podczas każdego prania, aby dłużej wyglądały jak nowe.

Ułatwienie dla ciebie – lepsza pielęgnacja dla twoich ubrań.

Wystarczy napełnić dozownik raz na 20 prań*

Inteligentna funkcja AutoDose automatycznie dozuje we właściwym czasie odpowiednią ilość detergentu i płynu zmiękczającego do bębna pralki. Pralka waży pranie w bębnie i dobiera odpowiednią dawkę detergentu, który po jednorazowym napełnieniu szufladki wystarcza nawet na 20 prań! Jest to nie tylko praktyczne i wygodne, ale także gwarantuje lepszą pielęgnację tkanin.


*na podstawie średniej wielkości ładunku (zgodnie z normą JRC109033 EUR 28809 EN)  

Pełna funkcjonalność dzięki 4 przegródkom

Funkcjonalna szuflada na detergenty pozwala łatwo zmienić sposób ich dozowania – zarówno w płynie, jak i w proszku – z automatycznego na ręczny. Cztery duże przegródki są łatwe w użyciu, napełnianiu i czyszczeniu.

Przegródki:
1. na podstawowy detergent do tkanin kolorowych
2. płyn zmiękczający do tkanin
3. przeznaczone do dozowania ręcznego.

Dodatkowe konfiguracje szuflady opisano w aplikacji.

Nigdy za dużo ani za mało – z myślą o prawdziwej pielęgnacji.

Zbyt duża lub zbyt mała ilość detergentu może być szkodliwa dla tkanin, dlatego system AutoDose dozuje go dokładnie tyle, ile potrzeba. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że twoje ulubione bawełniane rzeczy będą chronione podczas każdego prania, aby dłużej wyglądały jak nowe.

3 x dłuższa odporność na rozdarcie*

Stosowanie zbyt dużych ilości detergentu powoduje z czasem uszkodzenia włókien tkanin i ich szybsze zużycie. Dzięki naszej technologii bawełniane tkaniny są chronione przed blaknięciem kolorów, zbieganiem się i szybkim starzeniem.


*Test na wytrzymałość tkanin bawełnianych poddanych działaniu siły. Bawełna prana w temperaturze 30°C. 30 prań z użyciem funkcji Electrolux AutoDose w porównaniu z 10 praniami z użyciem konkurencyjnej funkcji automatycznego dozowania

Zachowaj biel białych tkanin

Stosowanie zbyt małych dawek detergentu powoduje stopniowe szarzenie białych tkanin wskutek niedoprania. Zaufaj naszej technologii AutoDose, która zadba o dozowanie odpowiedniej ilości detergentu i płynu zmiękczającego podczas każdego prania.

Zobacz produkt

4,9

4,9(66  Opinie )

Zaawansowana pralka ładowana od frontu PerfectCare 800 z systemami UltraCare i SteamCare, funkcją AutoDose i możliwością zdalnego sterowania za pomocą aplikacji MyElectrolux, pojemność 9 kg.
  • UltraCare
  • SteamCare
  • Funkcja AutoDose
  • Aplikacja MyElectrolux
4,9

4,9(10  Opinie )

Pralka ładowana od frontu PerfectCare 600 z systemem SensiCare, funkcją AutoDose, opcją SoftPlus, programem Antyalergicznym oraz możliwością sterowania za pomocą smartfona, pojemność 8 kg.
  • SensiCare
  • Funkcja AutoDose
  • Opcja SoftPlus
  • Aplikacja MyElectrolux

Łatwa pielęgnacja prania – dzięki aplikacji My Electrolux Care

Korzystaj z pełnej kontroli na wyciągnięcie palca dzięki aplikacji My Electrolux Care. Wystarczy dotknąć ekranu, aby zmienić ustawienia, zarządzać funkcją AutoDose i otrzymywać powiadomienia o konieczności uzupełnienia detergentu.

kobieta patrząca na ekran aplikacji My Electrolux w telefonie komórkowym