Noś z przyjemnością swoje ubrania

Zmień na lepsze sposób pielęgnacji prania

Dobrze zadbane ubrania dłużej wyglądają i noszą się jak nowe. Nasze urządzenia PerfectCare nie ograniczają się do prania – pozwalają dbać o dobry styl. Nie pozwól, aby metki z instrukcjami pielęgnacji odzieży decydowały o Twoim wyglądzie. Teraz możesz zadbać w domu o delikatne i wełniane tkaniny – również te, które są przeznaczone wyłącznie do prania ręcznego. Nie wymieniaj swojej garderoby – zmień na lepsze sposób jej pielęgnacji.

Nowa linia
PerfectCare

Odkryj najwyższy poziom pielęgnacji ubrań,
wybierając produkty z linii PerfectCare.

Rewolucja w praniu!

Pralki PerfectCare nie tylko piorą, ale też troszczą się o Twoje ulubione ubrania, tak by pozostały z Tobą na dłużej! Jeśli chcesz zachować kolory, pielęgnować każde pojedyncze włókno czy zmniejszyć zagniecenia PerfectCare jest dobrym wyborem. 

Rewolucja w suszeniu!

Poza podstawowymi korzyściami suszarek bębnowych - oszczędnością czasu i miejsca, nasze urządzenia są w stanie zadbać o najbardziej delikatne ubrania. Teraz możesz suszyć nawet wełnę czy jedwab bez obaw o skurczenie lub utratę kształtu. Dodatkowo suszarki PerfectCare przywracają wodoodporność ubrań funkcyjnych. 

Troska o tkaniny

Nasze pralki zapewniają coś więcej niż tylko pranie. Także w delikatny sposób pielęgnują ubrania. Dzięki temu będą one doskonale zadbane.