Szczegółowe dane produktu

Woreczki do zgrzewarki próżniowej w rolce o wielowarstwowej konstrukcji z materiału niezawierającego BPA – do przechowywania żywności i gotowania metodą SousVide, aby dłużej zachować świeżość i składniki odżywcze.

Cechy

Do przechowywania żywności i gotowania metodą SousVide

Woreczki do zgrzewarki próżniowej w rolce o wielowarstwowej konstrukcji z materiału niezawierającego BPA – do przechowywania żywności i gotowania metodą SousVide, aby dłużej zachować świeżość i składniki odżywcze

Electrolux - Zgrzewarka próżniowa - EVSR1

Zachowuj świeżość i smak produktów na dłużej

7-warstwowa konstrukcja z podwójnym żebrowaniem pozwala szybko usunąć powietrze przy minimalnym nacisku na żywność. Zablokowanie dostępu powietrza i ochrona przed utratą wilgoci zapewnia maksymalną świeżość produktów.

Electrolux - Zgrzewarka próżniowa - EVSR1

Możliwość dostosowania długości do różnych produktów

Dostosuj długość woreczka wielkości porcji, aby ograniczyć marnotrawstwo.

Electrolux - Zgrzewarka próżniowa - EVSR1

Bezpieczne w użyciu

Woreczki wykonane z nietoksycznych i bezpiecznych dla żywności materiałów, wolnych od BPA i posiadających aprobatę FDA – przy wytwarzaniu woreczków nie stosuje się kleju chemicznego.

Electrolux - Zgrzewarka próżniowa - EVSR1

Uniwersalny rozmiar

Zaprojektowane do użytkowania ze wszystkimi zgrzewarkami próżniowymi: idealne do gotowania metodą sous vide, przechowywania żywności i pasteryzowania. Przystosowane do zamrażania, schładzania, gotowania, duszenia i gotowanie metodą sous vide.

Electrolux - Zgrzewarka próżniowa - EVSR1

Partnerstwo Plastic Bank i Electrolux

Electrolux i Plastic Bank® zmniejszają ilość plastiku w oceanach i poprawiają jakość życia społeczności kolekcjonerskich. Electrolux i Plastic Bank® pomagają zapobiegać przedostaniu się ponad 3 milionów* plastikowych butelek do oceanów w ciągu 3 lat.

*Prognoza udziału Electrolux w Plastic Bank na najbliższe 3 lata.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves