Szczegółowe dane produktu

Kuchnia elektryczna z wielofunkcyjnym piekarnikiem XXL i funkcją AirFry.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Zdrowsze, chrupiące potrawy dzięki AirFry

Chrupiące frytki lub warzywa z mniejszą ilością oleju dzięki specjalnie zaprojektowanej blasze AirFry. Ażurowa blacha umożliwia ciągły przepływ gorącego powietrza w piekarniku, zapewniając równomierne pieczenie potraw.

Zdrowsze, chrupiące potrawy dzięki AirFry

Ciesz się chrupiącymi frytkami lub warzywami z mniejszą ilością oleju, korzystając ze specjalnej funkcji i blachy do pieczenia AirFry. Druciana taca umożliwia obieg gorącego powietrza wokół piekarnika, dzięki czemu potrawy są za każdym razem idealnie chrupiące.

Multilevel Cooking. Gotuj więcej za jednym razem.

Multilevel Cooking - dodatkowy pierścień grzewczy zapewnia perfekcyjnie przygotowane potrawy nawet, gdy pieczesz na kilku poziomach.

Precyzyjne ustawienia na wyświetlaczu LED timera

Wyświetlacz LED zegara pozwala łatwo nadzorować pieczenie potraw. Dzięki niemu można ustawić dokładny czas i monitorować proces pieczenia. Daje to pełną kontrolę nad piekarnikiem i możliwość rozwinięcia kulinarnej kreatywności. 

Teleskopowe prowadnice – wystarczy wysunąć, aby mieć lepszy dostęp

Dzięki w pełni wysuwanym prowadnicom teleskopowym nie trzeba już sięgać do gorącego piekarnika – jedzenie można z niego łatwo wysunąć. Prowadnice umożliwiają całkowite wysunięcie blachy i zabezpieczenie jej na miejscu, dzięki czemu masz wolne ręce, aby zająć się pieczeniem, zaprawianiem i przyprawianiem.

Efektywna i łatwa do czyszczenia płyta grzejna

Łatwa do czyszczenia płyta ceramiczna, która zapeniw szybkie i precyzyjne efekty gotowania.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone