Szczegółowe dane produktu

Skuteczny środek czyszczący do pralek, który usuwa zanieczyszczenia gromadzące się na uszczelce drzwi, w wężach i bębnie pralki, sprzyjające powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i powodujące plamy. Wystarczy go stosować co 6 miesięcy.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Skuteczny środek czyszczący do pralek

Nasz środek do czyszczenia pralki pozwala zadbać o idealny stan techniczny urządzenia. Ten intensywny środek czyszczący usuwa zanieczyszczenia gromadzące się na uszczelce drzwi, w wężach i bębnie pralki, które sprzyjają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i mogą zaplamić pranie. Wystarczy go stosować co 6 miesięcy.

Dbaj o swoją pralkę, aby zawsze była w pełni sprawna. Z Super Clean

Z Super Clean Twoja pralka zawsze działa, jak należy. Gruntowne czyszczenie usuwa osady z uszczelek drzwiczek oraz rur i bębna, na których z biegiem czasu gromadzą się zanieczyszczenia.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves