Szczegółowe dane produktu

Robot kuchenny Create 5, który umożliwia przygotowywanie doskonałych, kreatywnych posiłków każdego dnia, moc 1200 W, pojemność misy 5 l, kolor czarny.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Idealny towarzysz twórczej przygody z pysznymi wypiekami

Od chleba po brownies — robot kuchenny Create 5 pomoże przygotować pyszne wypieki. Mikser planetarny i mocny silnik pozwalają na osiąganie optymalnych i stałych efektów pieczenia. Create 5 z wytrzymałą obudową to urządzenie, na którym możesz zawsze polegać przy cotygodniowych wypiekach oraz przygotowywaniu świątecznych pyszności.

Electrolux - Blender ręczny - E5KM1-4BPT

Robot planetarny gwarantuje optymalne efekty

Robot planetarny równomiernie połączy wszystkie składniki, aby uzyskać jednolitą i gładką konsystencję zarówno przy prostych, jak i skomplikowanych przepisach.

Electrolux - Blender ręczny - E5KM1-4BPT

Wydajny silnik o mocy 1200 W

Mocny silnik, idealny do wyrabiania ciasta, jest niezbędny do przygotowania zdrowego chleba pełnoziarnistego czy cienkiej pizzy o chrupiącym spodzie. Ten mocny i niezawodny silnik zapewnia wszechstronność przy realizacji najróżniejszych przepisów.

Electrolux - Blender ręczny - E5KM1-4BPT

Pojemna 5-litrowa misa ze stali nierdzewnej

Duża misa oferuje idealną pojemność, by przygotować małe i duże porcje, od bochenków chleba po jagodowe muffinki, kuszące gości przy specjalnych okazjach.

Electrolux - Blender ręczny - E5KM1-4BPT

Wszechstronne akcesoria

Pyszne i zdrowe wypieki wymagają wszechstronnym akcesoriów. Korzystając z haka do wyrabiania ciasta, nieprzywierającej ubijaczki, czy końcówki do ubijania można upiec ulubiony chleb na zakwasie, kremową polewę serową lub ciasteczka z bezą.

Precyzyjne ustawienia prędkości i tryb pulsacyjny

Równomierne i idealne efekty — od ubijania lekkiej śmietany po wyrabianie ciężkiego ciasta dzięki sześciu precyzyjnym ustawieniom prędkości i pracy pulsacyjnej.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves