Szczegółowe dane produktu

Łącznik do pralek i suszarek, umożliwia bezpieczne zainstalowanie suszarki na pralce. Jest wyposażony w wysuwaną półkę, która ułatwia wkładanie i wyjmowanie prania z suszarki, a także zapewnia dodatkowe miejsce na składanie wysuszonych rzeczy. Przeznaczony do ładowanych od przodu pralek i suszarek o szerokości 60 cm i głębokości od 52 do 67 cm.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Łącznik - E4YHMKP3

Zaprojektowany z myślą o przestrzeni

Dzięki niemu możesz łatwo zamontować suszarkę nad pralką. Wbudowana, wysuwana półka sprawia, że użytkowanie przebiega bez wysiłku. Pasuje do wszystkich pralek i suszarek Electrolux ładowanych od przodu, o głębokości od 52 do 67 cm.

Electrolux - Łącznik - E4YHMKP3

Wysuwana półka – niezwykła łatwość użytkowania

Pomysłowa, wbudowana półka została zaprojektowana dla Twojej wygody. Dzięki niej ładowanie i rozładowywanie pralki lub suszarki przebiega bez wysiłku.

Electrolux - Łącznik - E4YHMKP3

Pasek mocujący pozwala Ci bezpiecznie ustawić Twoje urządzenia.

Kiedy korzystasz z paska , by ustawić swoją pralkę i suszarkę, stabilność i bezpieczeństwo nigdy nie są problemem. Mocny, niezawodny i łatwy w mocowaniu – dodatkowe elementy są niepotrzebne.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone