Szczegółowe dane produktu

Żelazko Refine 600 ze stopą GLISSIUM™ 175 z funkcją automatycznego wyłączania i opcją samoczyszczenia.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Szybkie i łatwe prasowanie

Dzięki równomiernemu rozprowadzeniu pary żelazko Refine 600 Steam Iron pozwala wyprasować Twoje ubrania szybko i bez wysiłku. Wbudowany czujnik wykrywa, kiedy Twoje żelazko zostało pozostawione, a wskaźnik na gorącej stopce informuje, kiedy żelazko jest gorące.

Szybkie i skuteczne.

Ciesz się doskonałymi wynikami prasowania dzięki idealnej równowadze ciepła, pary i ciśnienia. Szybkie nagrzewanie i równomierne rozprowadzanie pary oznacza, że Twoje żelazko jest gotowe wyprasować ubrania w 30 sekund.

Odporna na zadrapania stopka żelazka GLISSIUM™ 175.

Stopka żelazka GLISSIUM™ 175 jest odporna na zadrapania i posiada wiele otworów, pozwalających równomiernie rozprowadzić parę, a także pozwala łatwo prasować ubrania.

Intuicyjne i bezpieczne.

Wbudowany czujnik, przełącznik w 3 opcjach auto-off, wyłącza żelazko automatycznie — czy to pozostawione na tkaninie, czy gdy pracuje, albo gdy postawisz je z boku. Wskaźnik gorącej stopki żelazka na jego czubku wykrywa, gdy stopka jest gorąca.

Układ zapobiegający kapaniu.

Minimalizuje ryzyko pozostawienia śladów wody na Twoich ubraniach. Zapobiegający kapaniu podwójny metal wewnątrz żelazka zapobiega przedostawaniu się wody z komory parowej, gdy temperatura jest zbyt niska.

Funkcja automatycznego czyszczenia.

Dbaj o swoje żelazko tak, jak o ubrania, zapobiegając zbieraniu się niepożądanego wapienia. Rozwiązanie pozwalający zapobiegać gromadzeniu się kalku, FlushClean, oznacza, że możesz łatwo pozbyć się wapienia, przepuszczając przez system wodę.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone