Szczegółowe dane produktu

Żelazko Refine 600 ze stopą GLISSIUM™ 175 z funkcją automatycznego wyłączania i opcją samoczyszczenia.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Szybkie i łatwe prasowanie

Dzięki równomiernemu rozprowadzeniu pary żelazko Refine 600 Steam Iron pozwala wyprasować Twoje ubrania szybko i bez wysiłku. Wbudowany czujnik wykrywa, kiedy Twoje żelazko zostało pozostawione, a wskaźnik na gorącej stopce informuje, kiedy żelazko jest gorące.

Electrolux - Żelazko tradycyjne - E6SI1-4MN

Szybkie i skuteczne.

Ciesz się doskonałymi wynikami prasowania dzięki idealnej równowadze ciepła, pary i ciśnienia. Szybkie nagrzewanie i równomierne rozprowadzanie pary oznacza, że Twoje żelazko jest gotowe wyprasować ubrania w 30 sekund.

Electrolux - Żelazko tradycyjne - E6SI1-4MN

Odporna na zadrapania stopka żelazka GLISSIUM™ 175.

Stopka żelazka GLISSIUM™ 175 jest odporna na zadrapania i posiada wiele otworów, pozwalających równomiernie rozprowadzić parę, a także pozwala łatwo prasować ubrania.

Electrolux - Żelazko tradycyjne - E6SI1-4MN

Intuicyjne i bezpieczne.

Wbudowany czujnik, przełącznik w 3 opcjach auto-off, wyłącza żelazko automatycznie — czy to pozostawione na tkaninie, czy gdy pracuje, albo gdy postawisz je z boku. Wskaźnik gorącej stopki żelazka na jego czubku wykrywa, gdy stopka jest gorąca.

Electrolux - Żelazko tradycyjne - E6SI1-4MN

Układ zapobiegający kapaniu.

Minimalizuje ryzyko pozostawienia śladów wody na Twoich ubraniach. Zapobiegający kapaniu podwójny metal wewnątrz żelazka zapobiega przedostawaniu się wody z komory parowej, gdy temperatura jest zbyt niska.

Electrolux - Żelazko tradycyjne - E6SI1-4MN

Funkcja automatycznego czyszczenia.

Dbaj o swoje żelazko tak, jak o ubrania, zapobiegając zbieraniu się niepożądanego wapienia. Rozwiązanie pozwalający zapobiegać gromadzeniu się kalku, FlushClean, oznacza, że możesz łatwo pozbyć się wapienia, przepuszczając przez system wodę.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

 

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone