Szczegółowe dane produktu

Pralka ładowana od frontu PerfectCare 600 z systemem SensiCare, funkcją TimeSave i silnikiem inwrterowym pojemność 8 kg.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Zadbaj o codzienne pranie z pralką Electrolux SensiCare 600

Doskonała pralka PerfectCare 600 z systemem SensiCare dostosowuje czas trwania programu do wielkości ładunku, aby zaoszczędzić wodę i energię, a także zapobiec zbyt długiemu praniu. Dzięki temu Twoje ubrania pozostają w doskonałym stanie, a pranie staje się bardziej ekonomiczne.

Tkaniny dwukrotnie dłużej wyglądają jak nowe*

System SensiCare dostosowuje parametry cyklu prania do wielkości ładunku, co minimalizuje ryzyko zniszczenia ubrań przez nadmierne pranie. Dzięki temu Twoje ubrania dłużej wyglądają jak nowe*.

*Test trwałości kolorów przeprowadzony przez firmę Ritex. Test o numerze 15CR00099, przeprowadzony w grudniu 2015.

Funkcja TimeSave - do 50% krótsze pranie

Ogranicz czas prania, korzystając z funkcji TimeSave. Naciśnij przycisk TimeSave, aby skrócić czas trwania cyklu nawet do 50%, bez uszczerbku dla efektów prania.

Czyste ubrania wtedy, gdy tego potrzebujesz

Dzięki funkcji opóźnienia startu możesz dopasować moment rozpoczęcia prania do swojego harmonogramu. Twoje ubrania będą gotowe dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz, a dodatkowo będą świeże i pachnące.

Pranie może być dużo łatwiejsze

Pralka ma pomysłowo zaprojektowany duży otwór bębna, który znacznie ułatwia wkładanie i wyjmowanie prania – również dużych rzeczy, takich jak koce.

Silnik inwerterowy - trwały i energooszczędny

Silnik inwerterowy zapewnia energooszczędne pranie przez długi czas.

Linia PerfectCare

Czy chesz, aby Twoje ubrania dłużej wyglądały jak nowe, były mniej pogniecione, a ich kolory nie blakły? Dowiedz się jak to gwarantujemy z nową linią pralek PerfectCare.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone