.

Nagradzane skandynawskie wzornictwo

Projektujemy nasze urządzenia myśląc o użytkowniku - tak, aby pięknie wyglądały i jednocześnie były łatwe w użytkowaniu, intuicyjne i dopracowane w każdym szczególe. Nasze produkty są regularnie wyróżniane nagrodami za ergonomię, skandynawskie wzornictwo i innowacyjne funkcje.

Wyjątkowe rozwiązanie konstrukcyjne

Niemające odpowiednika rozwiązanie konstrukcyjne, pozwalające na unoszenie się dolnego kosza zmywarki na komfortową wysokość, nie może przejść niezauważone. Innowacja, która eliminuje konieczność schylania się w celu załadowania czy rozładowania naczyń, jest rewolucyjna. Wyróżnia się prostotą intuicyjnej obsługi, skuteczniejszym od stosowanego w innych zmywarkach mechanizmem rozprowadzającym wodę oraz doskonale rozplanowanym wnętrzem. Urządzenie wyjątkowe pod każdym względem i niemające sobie równych w ergonomii. Laureat konkursu Dobry Wzór 2019.

Opinia eksperta Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Zmywarki QuickSelect

Linia zmywarek QuickSelect reprezentuje nowe podejście do sterowania zmywarką.
Użytkownik wybiera za pomocą intuicyjny interfejsu ile czasu może przeznaczyć na zmywanie, a urządzenie dobiera optymalne parametry cyklu zmywania oraz informuje o potencjalnym zużyciu energii.

Rozwiązanie QuickSelect pozwoli Ci uzyskać optymalne efekty zmywania za jednym dotknięciem. Przesuń palcem, aby ustawić czas trwania cyklu. To wszystko – urządzenie zajmie się resztą. Zmywanie naczyń nigdy nie było prostsze.

Zmywarki QuickSelect zostały wyróżnione nagrodą iF Design Award 2019.

Dowiedz się więcej

Wzornictwo pasujące do każdej kuchni

Eleganckie, stylowe i nowoczesne wzornictwo doskonale pasuje do każdej kuchni. Tylko zmywarka ComfortLift® idealnie harmonizuje z wystrojem kuchni i mieszkania. Unikalne połączenie stylu i najlepszej technologii wyróżnione zostało prestiżową nagrodą Gold Product Design Award 2017.

Dowiedz się więcej

Tytuł INFLUENCER’S TOP 2019 w kategorii „Dom i wnętrze”

Odkurzacz pionowy Pure F9 został wyróżniony tytułem Influencer’s Top 2019. Oceniający zwrócili uwagę na innowacyjne funkcje odkurzacza, m.in. automatyczną regulację mocy oraz elastyczność pracy - znakomity zasięg i nieograniczony promień działania, a także na szybkość i efektywne odkurzanie pod meblami oraz w trudno dostępnych miejscach.

Dowiedz się więcej

Odkurzacze automatyczne

Odkurzacze automatyczne Purei9 zostały wyróżnione nagrodą iF Design Award 2018.

Odkurzacz Pure i9 wykorzystuje technologię 3D Vision System,  skanuje przestrzeń mieszkania w trzech wymiarach i planuje swoją trasę odkurzania tak, aby swobodnie pokonywać przeszkody lub je omijać, dzięki czemu twój dom zawsze będzie czysty. 

Dowiedz się więcej

Odkurzacz pionowy Pure F9

Odkurzacze pionowe Pure F9 zostały wyróżnione nagrodą iF Design Award 2019.

Pure F9 łączy w sobie to, co najlepsze, skuteczność odkurzacza tradycyjnego oraz uniwersalność odkurzacza bezprzewodowego. Jest na tyle mocny, by stać się jedynym odkurzaczem w Twoim domu.

Dowiedz się więcej

Blendery kielichowe Explore 7

Blendery kielichowe Explore 7 zostały wyróżnione nagrodą Red Dot Award 2019.

Blender Explore 7 pozwoli Ci wydobyć więcej z każdego składnika. Traktuj składniki z dbałością, na jaką zasługują, aby zachować ich najlepsze właściwości i świeżość. Odkryj nowy sposób miksowania – za jednym naciśnięciem przycisku.

Dowiedz się więcej

Nagroda IF Design 2018

Odkurzacz Pure D9 to zdobywca prestiżowej nagrody IF Design za innowacyjne wzornictwo i technologię.

Odkryj superpłynne odkurzanie z wykorzystaniem systemu FlowMotion. Duże kółka XL Easy-Roll oraz opatentowana konstrukcja ssawki, zapewniają cichsze odkurzanie i bezkompromisową wydajność.

Dowiedz się więcej