Odkryj

Chwila na Oddech

Oczyszczacze powietrza serii PURE A9 i WELL A7
usuwają 99,9% zanieczyszczeń z powietrza

Pięciostopniowy system oczyszczania powietrza umożliwia usuwanie nawet 99,97% cząsteczek o rozmiarze 0,3 mikrometra (μm).

Oczyszczacze idealne do domu

5

5 (95 Opinie)

Oczyszczacz powietrza Pure A9 z systemem PureSense, który stale mierzy poziom jakości powietrza w pomieszczeniach oraz na zewnątrz i automatycznie dostosowuje parametry pracy do warunków otoczenia, kolor szary.

4,8

4,8 (150 Opinie)

Oczyszczacz powietrza Pure A9 z systemem PureSense, który stale mierzy poziom jakości powietrza w pomieszczeniach oraz na zewnątrz i automatycznie dostosowuje parametry pracy do warunków otoczenia, kolor szary.

4,9

4,9 (16 Opinie)

Elegancki, przenośny oczyszczacz powietrza WELL A7, z pięciostopnionwym systemem oczyszczania powietrza, którym możez sterować za pomocą smartfona. Dodatkowe akcesoria umożliwiają dopasowanie wyglądu urządzenia do wystroju wnętrza.

Paulina Danielak

@paulinadanielak.psycholog

Psycholog, pedagog specjalny, psychoterapeuta poznawczo behawioralny w trakcie certyfikacji oraz psycholog sportu. W akcji #ChwilaNaOddech jest ekspertką, która przedstawi koncepcję mindfulness. Opowie też o wpływie stresu na nasze życie oraz pokaże jak słuchać swojego ciała i wzmocnić wewnętrzną dobrą energię. Pokaże, że #UważnyOddech to coś, co powinno być ważne dla każdej z nas. Spotkania z Pauliną będą publikowane w poniedziałki na naszym Instagramie oraz kanale YouTube.

Justyna Kozłowska

@10minutspokoju

Szczęśliwa mama czwórki dzieci, twórczyni internetowa, mistrzyni planowania i domowej organizacji. W akcji #ChwilaNaOddech podzieli się wskazówkami na organizację czasu domowego i znalezienie chwili dla siebie. Bez względu na to jak wygląda Twój dzień, #ChwilaDlaSiebie powinna zawsze się w nim znaleźć! Spotkania z Justyną będą publikowane w środy na naszych kanałach.

Maria Prokop

@mariaprokop_yoga

Nauczycielka jogi, trenerka oddechu codziennie praktykująca chwilę na oddech. Na naszych spotkaniach #ChwilaNaOddech zwróci uwagę na metody oddechowe oraz pokaże, jak #RelaksacyjnyOddech pomaga w złapaniu równowagi i przywróceniu życiowej energii. Z Marią  możemy spotkać się na Instagramie oraz kanale YouTube co czwartek.