Odkryj

Chwila na Oddech

Oczyszczacze powietrza serii PURE A9 i WELL A7
usuwają 99,9% zanieczyszczeń z powietrza

Pięciostopniowy system oczyszczania powietrza umożliwia usuwanie nawet 99,97% cząsteczek o rozmiarze 0,3 mikrometra (μm).

Oczyszczacze idealne do domu

4,9

4,9(170  Opinie )

Oczyszczacz powietrza Pure A9 z systemem PureSense, który stale mierzy poziom jakości powietrza w pomieszczeniach oraz na zewnątrz i automatycznie dostosowuje parametry pracy do warunków otoczenia, kolor szary.
4,6

4,6(481  Opinie )

Oczyszczacz powietrza Pure A9 z systemem PureSense, który stale mierzy poziom jakości powietrza w pomieszczeniach oraz na zewnątrz i automatycznie dostosowuje parametry pracy do warunków otoczenia, kolor szary.
4,9

4,9(54  Opinie )

Elegancki, przenośny oczyszczacz powietrza WELL A7, z pięciostopnionwym systemem oczyszczania powietrza, którym możez sterować za pomocą smartfona. Dodatkowe akcesoria umożliwiają dopasowanie wyglądu urządzenia do wystroju wnętrza.

Paulina Danielak

@paulinadanielak.psycholog

Psycholog, pedagog specjalny, psychoterapeuta poznawczo behawioralny w trakcie certyfikacji oraz psycholog sportu. W akcji #ChwilaNaOddech jest ekspertką, która przedstawi koncepcję mindfulness. Opowie też o wpływie stresu na nasze życie oraz pokaże jak słuchać swojego ciała i wzmocnić wewnętrzną dobrą energię. Pokaże, że #UważnyOddech to coś, co powinno być ważne dla każdej z nas. Spotkania z Pauliną będą publikowane w poniedziałki na naszym Instagramie oraz kanale YouTube.

Justyna Kozłowska

@10minutspokoju

Szczęśliwa mama czwórki dzieci, twórczyni internetowa, mistrzyni planowania i domowej organizacji. W akcji #ChwilaNaOddech podzieli się wskazówkami na organizację czasu domowego i znalezienie chwili dla siebie. Bez względu na to jak wygląda Twój dzień, #ChwilaDlaSiebie powinna zawsze się w nim znaleźć! Spotkania z Justyną będą publikowane w środy na naszych kanałach.

Maria Prokop

@mariaprokop_yoga

Nauczycielka jogi, trenerka oddechu codziennie praktykująca chwilę na oddech. Na naszych spotkaniach #ChwilaNaOddech zwróci uwagę na metody oddechowe oraz pokaże, jak #RelaksacyjnyOddech pomaga w złapaniu równowagi i przywróceniu życiowej energii. Z Marią  możemy spotkać się na Instagramie oraz kanale YouTube co czwartek.

Chwila na oddech

Oddech na wieczorny relaks. Dziś Maria Prokop nauczy Cię w jaki sposób oddychać, by osiągnąć spokój i przygotować się do snu. Zdrowe powietrze zapewnia oczyszczacz Pure A9.
Nowy Rok, nowa Ja? Dziś Justyna @10minutspokoju zmierzy się z noworocznymi postanowieniami. Może warto zmienić strategię i przekuć ambitne plany w motywację, której wystarczy na cały przyszły rok! O czyste powietrze zadba oczyszczacz Pure A9.
Dziś zapraszamy na spotkanie z Pauliną Danielak. Poniedziałkowa #ChwilaNaOddech sprawi, że obudzisz w sobie uważność i życzliwość dla samej siebie. O czyste powietrze dba oczyszczacz Pure A9.
Odpowiedni sposób oddychania może wyzwolić nieskończone pokłady energii! Dołącz do spotkania z Marią Prokop i sprawdź techniki oddechowe, które obudzą w Tobie chęć działania. Zdrowe powietrza zapewnia oczyszczacz Pure A9.
Zapraszamy na #OddechDlaSiebie z Justyną @10minutspokoju! Dziś będzie o odpoczynku i znajdowaniu chwili wytchnienia, nawet podczas bardzo zabieganego dnia. Czyste powietrze zapewnia oczyszczacz Pure A9.
Dziś Paulina Danielak pokaże jak pracować z oddechem, aby znaleźć harmonię pomiędzy ciałem i umysłem. Zapraszamy na #UważnyOddech. O dobrą jakość powietrza zadba oczyszczacz Pure A9.
Czy wiesz, że jest oddech, który zmniejsza stres? Zapraszamy do ćwiczenia tej techniki oddychania z Marią Prokop. Zdrowe powietrze zapewnia oczyszczacz Pure A9.
Jeżeli spędzasz dużo czasu w kuchni to dzisiejsze spotkanie z Justyną Kozłowską @10minutspokoju jest dla Ciebie! Sprawdź, jak czerpać przyjemność z codziennego gotowania i łapać równowagę podczas obowiązków domowych. O zdrowe powietrze zadba oczyszczacz Pure A9.
Uważność i trudne myśli to temat dzisiejszego spotkania z Pauliną Danielak. Zapraszamy do treningu jak nad nimi zapanować i zmieniać swoje nastawienie. Jakość powietrza nieustannie zapewnia oczyszczacz Pure A9.
Pracujesz przy komputerze cały dzień? Znajdź chwilę na oddech z Marią Prokop @mariaprokop_yoga i oczyszczaczem powietrza Pure A9! W dzisiejszym spotkaniu nauczymy się jak wprowadzić pratykę oddechową do pracy biurowej.
Twój kalendarz jest wypełniony od góry do dołu? Znajdź chwilę na #OddechDlaSiebie z Justyną Kozłowską @10minutspokoju i oczyszczaczem powietrza Pure A9. Z dzisiejszego spotkania dowiesz się dlaczego warto zatrzymać się w ciągu dnia.
Chwila na oddech od… stresu! Dziś zajmiemy się tematem wpływu negatywnego napięcia na nasze życie. O tym, jak sobie z nim radzić opowie psycholog Paulina Danielak. Zdrowe powietrze zapewnia oczyszczacz Pure A9.
Wdech, wydech..towarzyszy nam codziennie. Jednak właśnie na co dzień nie myślimy jak oddychamy zajęci ważniejszymi sprawami. Dziś trenerka oddechu i nauczycielka jogi Maria @mariaprokop_yoga nauczy nas jak oddychać prawidłowo. Zapraszamy na sesję treningową świadomego oddechu z oczyszczaczem Pure A9. Włącz obsługę czytnika ekranu
Chwila na Oddech w zabieganym dniu to też chwila dla siebie. Jak ją znaleźć podpowie nam Justyna Kozłowska, mama i aktywna twórczyni z kanału 10minutspokoju. Zapraszamy do oglądania, a jeśli właśnie takich chwil potrzebujesz, zapraszamy do śledzenia naszego kanału co środę. Zdrowe powietrze zapewnia oczyszczacz Pure A9. Włącz obsługę czytnika ekranu
Znajdź Chwilę na oddech z naszą ekspertką Pauliną Danielak oraz oczyszczaczem powietrza Pure A9. Zaczynamy od bardzo popularnego ostatnio tematu. Zatem, jeśli nie wiesz co to jest mindfulness albo zastanawiasz się jak możesz wprowadzić mindfulness do swojego życia, to zapraszamy Cię do oglądania i może właśnie od dziś do trenowania uważnego oddechu.