Electrolux PerfectCare

Dbamy o każdą tkaninę

Zastanawiasz się czy potrzebujesz suszarki?

Szukasz rozwiązań, które w bezpieczny sposób wysuszą nawet najbardziej wymagające tkaniny? Odwiedź nas na Dryers Days i porozmawiaj z naszym ekspertem, który na żywo zaprezentuje efekty działania suszarki z innowacyjną technologią 3DSense.
Znajdziesz nas w sklepach MediaMarkt:
- Arkadia, al. Jana Pawła II 82, Warszawa
- ul. Ostrobramska 79, Warszawa
- al. Krakowska 61, Warszawa
- Centrum Handlowe M1, ul. Piłsudskiego 1, Marki

Dbamy o każdą tkaninę

Dzięki unikalnym technologiom suszenia zastosowanym w suszarkach Electrolux PerfectCare, bez obaw możesz suszyć swoje delikatne jedwabne koszule, puszyste wełniane swetry, ubrania outdoorowe i ciepłe wielowarstwowe kurtki.

Technologia 3DSense

Zastosowana w suszarce Electrolux PerfectCare EW9H188SPC unikalna technologia 3DSense głęboko skanuje włókna tkaniny i w ten sposób sprawdza stopień jej wysuszenia.  Pozwala to na automatycznie dostosowanie ustawień, które zapewnią równomierne i doskonałe wysuszenie. 

Produkty

5

5(73  Opinie )

Suszarka PerfectCare 900 z systemem CycloneCare z technologią 3DSense, zapewniającą doskonałą pielęgnację odzieży, systemami DelicateCare oraz GentleCare, programami Pościel XL i Mieszane XL, możliwość zdalnego sterowania za pomocą aplikacji MyElectrolux, pojemność 8 kg.
4,9

4,9(336  Opinie )

Suszarka PerfectCare 900 z systemami CycloneCare i SmartSense.
4,9

4,9(344  Opinie )

Suszarka PerfectCare 900 z systemami CycloneCare, SmartCare i GentleCare, która umożliwia kompleksową pielęgnację odzieży, równomiernie i delikatne susząc ją ciepłym powietrzem, ze specjalnymi programami do suszenia pościeli i ładunków mieszanych, poejmność 8 kg.
5

5(128  Opinie )

Suszarka PerfectCare 800 DelicateCare z programami parowymi, która dostosowuje odpowiednią temperaturę do rodzaju odzieży oraz obroty bębna do typu tkaniny. z systemami GentleCare, SensiCare i EcoFlow, pojemność 9 kg.
4,9

4,9(835  Opinie )

Suszarka PerfectCare 800 z systemami DelicateCare i SmartSense.