Akcesoria do pralek i suszarek

Akcesoria do pralek i suszarek

Pralki oraz suszarki Electrolux oferują wiele funkcjonalnych programów, łącząc nowoczesny design oraz innowacyjne technologie. Akcesoria firmy Electrolux pomagają zadbać o te urządzenia na co dzień, dlatego warto zrobić dla nich miejsce w łazience.

Zestaw łączący do suszarki
Zestaw łączący do suszarki umożliwia optymalne zaaranżowanie dostępnego miejsca, ponieważ pozwala na bezpieczną instalację suszarki na pralce bez konieczności użycia dodatkowych elementów mocujących. Wbudowana wysuwana półka dodatkowo ułatwia wkładanie i wyjmowanie prania. Zestaw łączący do suszarki pasuje do wszystkich urządzeń o szerokości 60 cm i głębokości 54-60 cm, natomiast półka wysuwa się do 34 cm.

Piłki do suszarek
Jeśli chcesz zapobiec przywieraniu do siebie ubrań podczas suszenia, Electrolux ma w swojej ofercie piłki do suszarek, które pomogą Ci również jeszcze lepiej wysuszać ubrania. Zestaw zawiera dwie kulki o różnej wytrzymałości na rozciąganie (jedna z nich jest twardsza) z wypustkami o różnych kształtach. Prostokątne sprężają i zmiękczają tkaninę, natomiast okrągłe rozluźniają włókna oraz zmniejszają ich twardość. Jednoczesne użycie obu kulek zapobiega przywieraniu ubrań do siebie podczas suszenia.

Chusteczki zmiękczające do suszarek
Prasowanie mocno pogniecionych ubrań może być dużym wyzwaniem, dlatego warto sięgnąć po chusteczki zmiękczające do suszarek, które ułatwiają wygładzenie zagnieceń. Wystarczy włożyć jedną chusteczkę do suszarki, aby pranie było łatwiejsze do rozprasowania, mniej elektryzowało się i przyjemnie pachniało. Chusteczki są odpowiednie do wszystkich tkanin nadających się do prania. Opakowanie zawiera 30 chusteczek.

Zestaw pielęgnacyjny do pralek
Aby Wasza pralka mogła służyć na dłużej, pamiętajcie, że należy zadbać o jej pielęgnację. Dzięki zestawowi zawierającemu: odkamieniacz, odtłuszczacz i worki do prania delikatnej odzieży, urządzenie jest czyste i prawidłowo funkcjonuje. Zawarte w produktach środki czyszczące usuwają z bębna kamień i przykry zapach oraz osad z uszczelek drzwiowych i przewodów. Natomiast worek chroni delikatną odzież, w tym bieliznę, podczas prania. Zestaw zawiera dwa worki.

Magnetyzer Neocal
Często można napotkać problem twardej wody, której osad niebezpiecznie gromadzi się w urządzeniu. Magnetyzer zmiękcza wodę, minimalizując potrzebę odkamieniania pralki, a ponadto jest łatwy w instalacji i przedłuża żywotność urządzenia.

System odświeżania odzieży FreshScent
Ile razy spotkaliście się z sytuacją, gdy Wasze ubranie nie było poplamione, ale wymagało jedynie delikatnego odświeżenia? Niekoniecznie byliście skłonni do włączenia pełnego cyklu prania i chętnie skorzystalibyście z opcji odświeżenia. Dzięki odświeżaczowi do pralek Steam Fragrance w kilkanaście minut uzyskacie efekt „świeżo wypranych” rzeczy bez konieczności prania. FreshScent to system odświeżania odzieży wykorzystujący parę i substancje zapachowe zamiast detergentu. Para i starannie wybrane zapachy będące połączeniem świeżych nut cytrusowych i miękkich tonów kwiatowych sprawią, że Wasze ubrania zachwycą świeżością. Wystarczy pojedyncza dawka odświeżacza umieszczona w przegródce na płyn zmiękczający, a po 25 minutach wyjmiecie z pralki pachnące świeżością ubrania. Zapachy przeznaczone są do pralek PerfectCare 700 oraz do wszystkich pralko-suszarek z serii PerfectCare. Programy systemu FreshScent mogą być także stosowane do prania delikatnych tkanin - np. kaszmiru.

Electrolux: kuźnia talentów

Electrolux: kuźnia talentów

Electrolux: kuźnia talentów, wywiad z Adamem Cich w magazynie MANAGER.

Dowiedz się więcej
Odkryj jeszcze więcej możliwości w Twojej kuchni dzięki blenderowi Electrolux Explore 7!

Odkryj jeszcze więcej możliwości w Twojej kuchni dzięki blenderowi Electrolux Explore 7!

Technologia PowerTilt® zapewnia innowacyjny sposób miksowania składników przy znacznie niższej temperaturze niż w standardowych blenderach.

Dowiedz się więcej
Zdobywaj nowe kulinarne doświadczenia z wielofunkcyjnym piekarnikiem parowym AEG Steam Crisp!

Zdobywaj nowe kulinarne doświadczenia z wielofunkcyjnym piekarnikiem parowym AEG Steam Crisp!

To urządzenie zapewnia doskonałe efekty pieczenia dzięki parze, która nadaje potrawom chrupką skórkę oraz soczysty, miękki i pełen smaku środek.

Dowiedz się więcej