Intuicyjne płyty indukcyjne

Prawdziwie intuicyjne płyty indukcyjne Electrolux zostały zaprojektowane w taki sposób, aby korzystanie z nich było proste, dawało więcej przyjemności i kulinarnych możliwości. Poznaj wszystkie udogodnienia, które odmienią gotowanie na dobre.

Zapomnij o kipiących garnkach dzięki SenseBoil®

Płyta rozpoznaje moment zagotowania wody i automatycznie redukuje moc. Dzięki temu masz gwarancję, że nareszcie nic nie wykipi.

SenseFry®, czyli gwarancja rezultatu

To pewność, że dania są równomiernie usmażone. Wystarczy wybrać potrawę i ulubiony stopień wysmażenia, a płyta sama dostosuje temperaturę.

Precyzyjne gotowanie dzięki SensePro®

Bezprzewodowa termosonda mierzy temperaturę wnętrza, komunikując się z płytą. W ten sposób możesz smażyć, dusić i gotować w technice sous-vide z rezultatem godnym szefa kuchni.

Komfortowe warunki gotowania z Hob2Hood

Dzięki funkcji H2H płyta grzejna samoczynnie włącza okap kuchenny i dostosowuje siłę jego wyciągu do intensywności gotowania.

SLIM-FIT - najpłytsza płyta indukcyjna, która pasuje do każdej kuchni

SLIM-FIT z łatwością zastąpi dotychczasową płytę elektryczną lub gazową ze względu na zbliżoną głębokość. Można umieścić ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad piekarnikiem Electrolux. Daje ona nieograniczoną swobodę zarówno w aranżacji kuchni, jak i samym gotowaniu. Dzięki Flexi-Power zainstalujesz ją, nawet jeśli nie masz dostępu do 2 czy 3 fazy, a OptiFix™ zapewnia szybki i intuicyjny montaż. Płyta do zabudowy SLIM-FIT to kwintesencja doskonałych parametrów, intuicyjne sterowanie i elastyczność w zabudowie.

SLIM-FIT - najpłytsza płyta indukcyjna, która pasuje do każdej kuchni