Nagroda iF Design Award 2019 dla odkurzacza Pure F9

Nagroda iF Design Award 2019 dla odkurzacza Pure F9

Odkurzacz Pure F9 odmienił codzienne sprzątanie ludzi na całym świecie, co zostało docenione przez jury prestiżowego konkursu iF Design Awards.

To innowacyjne urządzenie dzięki specjalnej teleskopowej budowie można zmniejszyć do kompaktowych rozmiarów. Electrolux Pure F9 posiada najważniejsze zalety odkurzaczy tradycyjnych i urządzeń bezprzewodowych - doskonałą moc, czas pracy oraz elastyczność i gwarantowaną wygodę użytkowania. Wszystko po to, aby dotrzeć do każdego zakamarka, a szybkie sprzątanie na co dzień uczynić mniej czasochłonnym i znacznie łatwiejszym.      

Zintegrowany wysuwany wąż i dodatkowe akcesoria sprawiają, że Electrolux Pure F9 ułatwi sprzątanie każdej powierzchni w domu – od niskich mebli po wysokie narożniki sufitu i karnisze.

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, można odkurzyć nawet 180 m2 podłogi za jednym razem, co pozwoli wysprzątać cały dom bez konieczności ładowania akumulatora. Dodatkowo, specjalna budowa urządzenia z przesuwanym na dół modułem zapewnia doskonałe wyważenie i sprawia, że odczuwalny ciężar trzymany w dłoni podczas sprzątania to zaledwie 0,9 kg. Duże znaczenie ma także teleskopowa rura, która pozwala na dokładne dostosowanie długości urządzenia do wzrostu użytkownika.

Wszystko to sprawiło, że jury jednego z najbardziej liczących się na świecie konkursów w dziedzinie wzornictwa produktowego doceniło zalety Electrolux Pure F9.

Gratujemy i… życzymy sobie kolejnych, innowacyjnych sprzętów, które zmienią nasze życie na lepsze.

Dowiedz się wiecej

  • Jak nie odkładać obowiązków domowych?
    Jak nie odkładać obowiązków domowych?

    Co masz zrobić jutro, zrób dziś - łatwo powiedzieć, a zdecydowanie trudniej zrobić. Prokrastynacja - bo tak nazywa się to zjawisko odkładania wszystkiego na później, dopada większość z nas zwłaszcza w przypadku codziennego sprzątania. A przecież wykonywanie codziennych obowiązków może być znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze dzięki marce Electrolux.  Poznaj sposoby, jak zacząć działać zgodnie z planem. 

  • Przejdź na wyższy poziom sztuki kulinarnej!
    Przejdź na wyższy poziom sztuki kulinarnej!

    Kuchnia azjatycka, włoska, a może steki? Niezależnie od tego, na co masz ochotę, dzięki odpowiednim naczyniom i akcesoriom kuchennym od Electrolux w kilka chwil przygotujesz pyszne oraz zdrowe dania. Przejdź na wyższy poziom sztuki kulinarnej i wybierz coś specjalnego do swojej kuchni.