Nowy wymiar blendowania – Electrolux Explore 7

Nowy wymiar blendowania – Electrolux Explore 7

Electrolux w połowie października wprowadza na rynek produkt, który pozwala na przygotowanie ulubionych potraw za naciśnięciem jednego przycisku. Blender Explore 7 dzięki nachylonemu kielichowi umożliwia zachowanie świeżości aromatów i wartości odżywczych wszystkich składników. Innowacyjna technologia i wyjątkowe wzornictwo dostosowane do współczesnego stylu życia sprawiają, że urządzenie staje się obowiązkowym elementem nowoczesnej kuchni. 

Dla głębi smaków i aromatów
Pierwszy etap przygotowywania zdrowych i smacznych dań zaczyna się zanim jeszcze wejdziemy do kuchni – gdy wybieramy najlepsze składniki. Odwiedzając lokalny bazar w poszukiwaniu świeżych produktów, jesteśmy otoczeni bogactwem smaku, aromatu i kolorów. To wartości, których nie chcielibyśmy stracić podczas przygotowywania potrawy. Blender Electrolux Explore 7 powstał z myślą między innymi o delikatnych produktach. Urządzenie pozwala uniknąć nadmiernego rozdrabniania i przegrzewania składników. Funkcja PowerTilt, czyli nachylenie kielicha o 10 stopni, gwarantuje optymalną prędkość i niższą temperaturę miksowania. Pozwala to na zachowanie wartości odżywczych, świeżości i wyrazistego koloru wszystkich składników. W ten sposób możemy w pełni wykorzystać zalety poszczególnych produktów i cieszyć się ich walorami smakowymi oraz zdrowotnymi, bez konieczności spędzania długich godzin w kuchni.

Doskonały smak każdej potrawy
Kiedy już dokonamy wyboru najlepszych produktów, stajemy przed zadaniem przygotowania pysznej potrawy. Musimy zdecydować się na konkretny sposób obróbki składników, tak, żeby uzyskać jak najlepsze efekty – idealną konsystencję, głęboki smak i bogactwo wartości odżywczych. Explore 7 odpowiada na te potrzeby. Wyposażony w inteligentną regulację prędkości blender zapewnia takie same rezultaty niezależnie od rodzaju i ilości włożonych składników. Dodatkowo, urządzenie Electrolux pozwala na uzyskanie pożądanej konsystencji potrawy dzięki funkcji Pulse. Umożliwia ona chwilowe włączanie wybranej prędkości, tak, aby uzyskać oczekiwany rezultat miksowania. Blender Electrolux posiada 3 tryby prędkości: pierwszy poziom do grubszego siekania, drugi poziom do drobniejszego siekania i trzeci poziom używany w celu uzyskania gładkiej konsystencji. Co więcej, programy dostosowane do różnych przepisów pozwalają na uzyskanie znacznie lepszych rezultatów niż przy pracy z jedną prędkością. Można je wybierać odpowiednio do przyrządzanych dań. Explore 7 posiada 4 dedykowane programy: do koktajli smoothie, kruszenia lodu, zup i napojów. Zdefiniowane programy dostosowane do różnych przepisów gwarantują idealne rezultaty. Dzięki temu możemy mieć pewność, że przygotowywane danie będzie miało nie tylko odpowiednią konsystencję, ale także wydobytą głębię smaku przy zachowaniu wartości odżywczych.

Wszechstronne zastosowanie
Podczas gotowania ważne są dla nas nie tylko główne składniki, ale także wszelkie dodatki, jak najwyższej jakości przyprawy. Smak i zapach świeżo zmielonych ziół nada naszej potrawie wyjątkowego aromatu. Blender Explore 7 dzięki wielofunkcyjnemu pojemnikowi do siekania znakomicie nadaje się do rozdrabniania ziół, a także do mielenia twardych składników, np. orzechów lub kawy. Po przyrządzeniu dania głównego, możemy więc użyć blendera także do przygotowania wyśmienitego deseru. To jednak nie wszystko. Filtr do soków pozwoli na przygotowanie świeżych soków owocowych, które będą doskonały uzupełnieniem pełnowartościowego obiadu. Jeśli natomiast po posiłku, chcielibyśmy zabrać ze sobą przekąskę na wynos, umożliwi nam to butelka ze specjalnym wkładem chłodzącym, który pozwoli na utrzymanie odpowiedniej temperatury płynu przez cały dzień. Zestaw akcesoriów blendera Explore 7 znacznie poszerza zakres jego zastosowania, dzięki czemu urządzenie będzie przydatne podczas każdego etapu przygotowania potrawy.

Nowoczesny design
Dobra kuchnia to nie tylko wyjątkowy smak potraw, ale także estetyczny wygląd. Podobnie jest z urządzeniami AGD - nie oczekujemy od nich jedynie fukncjonalności, ale także doskonałego wzornictwa. Przy częstym używaniu blendera, raczej nie będziemy chcieli go chować do szafki, ale trzymać w widocznym miejscu. Dlatego urządzenie powinno dopasować się do wystroju wnętrza. Blender Explore 7 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: granitowa czerń oraz jasny piaskowy. Dzięki temu, urządzenie może komponować się z aranżacją każdego domu.

Blender Electrolux Explore 7 powstał z myślą o współczesnym stylu życia. Jego szerokie zastosowanie pozwala na przyrządzenie różnorodnych potraw z gwarancją zachowania ich walorów smakowych i wartości odżywczych. Wysoka funkcjonalność w połączeniu z wyjątkowym wzornictwem to elementy, które czynią Explore 7 urządzeniem doskonałym.

Akcesoria do pralek i suszarek

Akcesoria do pralek i suszarek

Pranie i suszenie ubrań może być jeszcze prostsze dzięki akcesoriom od firmy Electrolux. 

Dowiedz się więcej
Electrolux: kuźnia talentów

Electrolux: kuźnia talentów

Electrolux: kuźnia talentów, wywiad z Adamem Cich w magazynie MANAGER.

Dowiedz się więcej
Zdobywaj nowe kulinarne doświadczenia z wielofunkcyjnym piekarnikiem parowym AEG Steam Crisp!

Zdobywaj nowe kulinarne doświadczenia z wielofunkcyjnym piekarnikiem parowym AEG Steam Crisp!

To urządzenie zapewnia doskonałe efekty pieczenia dzięki parze, która nadaje potrawom chrupką skórkę oraz soczysty, miękki i pełen smaku środek.

Dowiedz się więcej