Podejmij wyzwanie

Electrolux sprząta Polskę

Miejsce śmieci jest w śmietniku!

Dołącz do akcji #posprzątanezElectrolux

#posprzątanezElectrolux to wyzwanie na Instagramie, którego celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do sprzątania śmieci i dbania o przyrodę.  Ty również możesz wziąć w nim udział. Wystarczy, że sprzątniesz swoją okolicę i podzielisz się z nami efektami swojej pracy. Tyle wystarczy, aby przysłużyć się środowisku i zyskać szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody!

Wygraj 1 z 10 najnowszych odkurzaczy wielozadaniowych POWER HYGIENIC 800.

Szczegóły w regulaminie

Konkurs trwa od 1 lipca do 11 września 2022 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi 17 września.

Troska o planetę od samego początku wpisana jest w DNA marki Electrolux. Każdego dnia staramy się, żeby świat był nieco lepszym miejscem — zmniejszamy emisję CO2 w naszych fabrykach, tworzymy innowacyjne technologie, stawiamy na zrównoważony rozwój. Chcąc pozytywnie wpływać na środowisko, nie tylko wystartowaliśmy z własną inicjatywą, ale również połączyliśmy siły ze Stowarzyszeniem Czysta Polska. Wspólnie chcemy oczyścić ze śmieci najpopularniejsze wakacyjne kierunki - Tatry i Bałtyk. Ty również możesz to zrobić! Razem zadbajmy o miejsce, w którym wszyscy żyjemy - dla siebie i dla przyszłych pokoleń.

W 2020 roku Polacy wyrzucili ponad 13 milionów ton odpadów komunalnych*. Co więcej, to o blisko 3% więcej, niż w roku poprzednim! 

Niestety, nie wszystkie z tych śmieci lądują w koszu. Odpady możemy znaleźć dosłownie wszędzie — na chodnikach, skwerach, a nawet górskich i leśnych ścieżkach. W trosce o przyrodę postanowiliśmy ruszyć z wyzwaniem #posprzątanezElectrolux, które zachęca wszystkich do dbania o porządek nie tylko w Tatrach czy nad morzem, ale również w najbliższej okolicy, w tym własnych domach. W końcu w zdrowym środowisku żyje się lepiej, tak więc zadbajmy o nie — razem!

*Więcej informacji na: https://www.teraz-srodowisko.pl/media/pdf/aktualnosci/10550-ochrona-srodowiska-w-2020-r.pdf