Odkryj

Chłodziarko-zamrażarki

Jak działa system Inteligentny No Frost?

Jak działa system Inteligentny No Frost?

Wykorzystuje technologię TwinTech® czyli dwa systemy chłodnego i wilgotnego powietrza.
Górna komora: Osobny obieg chłodzący w chłodziarce zapewnia stabilną temperaturę i wilgotność. Dolna komora: Odrębny obieg chłodzący w zamrażarce zapobiega gromadzeniu się szronu.

Przewaga systemu Inteligentny No Frost nad Full No Frost

Kluczową zaletą systemu Inteligentny No Frost jest wilgotność powietrza i odpowiednia temperatura.

Jabłko

Jak zachować świeżość na dłużej?

Jak zachować świeżość na dłużej?

Podstawą do przyrządzenia pysznych potraw są świeże i zdrowe składniki. Dlatego tak ważne jest, aby podczas przechowywania w lodówce na dłużej zachowały pełną zawartość wody, wartości odżywcze i witaminy, które mają wpływ na smak potraw. Kluczowym czynnikiem wpływającym na świeżość produktów jest wilgotność powietrza i odpowiednia temperatura.

Jak działa system Inteligentny No Frost?

Inteligentny NoFrost!

Technologia TwinTech® sprawia, że wilgotność w chłodziarce Electrolux jest utrzymywana na poziomie 65-90%. Natomiast w urządzeniach z pełnym systemem No Frost, poziom wilgotności to zaledwie 25-40%.

Inteligentny No Frost

Inteligentny NoFrost

Technologia TwinTech® to dwa osobne obiegi powietrza – jeden w zamrażarce, drugi w chłodziarce. W praktyce oznacza to optymalne warunki do przechowywania świeżych produktów, takich jak warzywa i owoce.

Świeżość na każdej półce

Zachowaj na dłużej świeżość żywności, gdziekolwiek ją umieścisz. System MultiFlow zapewnia doskonałą świeżość produktów w każdym miejscu chłodziarki. Gwarantuje on wydajny przepływ powietrza wokół żywności, utrzymując w chłodziarce równomierny poziom wilgotności i temperatury. Dzięki temu żywność dłużej zachowuje swój smak i mniej się jej marnuje.

Inteligentny NoFrost

Nie musisz rozmrażać!

Inteligentny No Frost przede wszystkim dba o jakość i świeżość Twoich produktów w komorze chłodzącej. Oddzielny obieg powietrza w zamrażarce pozwala także utrzymywać w niej niską wilgotność, co zapobiega osadzaniu się szronu. Dzięki temu męczący problem konieczność rozmrażania urządzenia przestaje być problemem.

Poukładaj wszystko po swojemu

Każdy składnik i każda potrawa ma swoje miejsce w nowej chłodziarko-zamrażarce z systemem CustomFlex. Przestrzeń do przechowywania można dostosować do własnych potrzeb. Swobodnie zmieniaj, przesuwaj i zamieniaj miejscami elementy. Zawsze nowe pomysły i świeży smak.

MultiSpace - zrób miejsce na więcej smaku

Niezależnie, czy będą to świeże warzywa z targu, czy najlepsze mięso od rzeźnika, teraz zmieścisz więcej produktów w chłodziarko-zamrażarce MultiSpace. Wykorzystując do przechowywania przestrzeń, w górnej części tradycyjnej zabudowy kuchennej, urządzenie ma idealne wymiary, aby pomieścić różne produkty na każdy dzień. Wysuwana półka i wyjmowana taca umożliwiają dostosowanie wnętrza chłodziarki do własnych potrzeb. Tak, aby być zawsze przygotowanym do przyrządzenia jednego z ulubionych dań.
Chłodziarka MultiSpace jest o 10 cm wyższa od standardowego urządzenia do zabudowy. Zyskujemy dodatkową przestrzeń na wyższe naczynia.

Zobacz chłodziarko-zamrażarki MultiSpace
Świeża sałata z chłodziarko-zamrażarki Electrolux TwinTech

Sałata, ale nie taka, jak myślisz

Zapomnij o zwiędłej, nieapetycznej sałacie i przyrządzaj sałatki, które będą tak świeże, że wprawią wszystkich w zachwyt. Duża szuflada CrispFresh chroni smak i konsystencję warzyw oraz owoców, umożliwiając ich przechowywanie w idealnej temperaturze i wilgotności. Dzięki jej dużej pojemności nawet jeśli zrobisz duże zakupy, będziesz mieć pewność doskonałego smaku produktów, gdy wyjmiesz je z chłodziarki.

Technologie Electrolux TwinTech® FrostFree oraz MultiFlow zapewniają optymalną wilgotność w chłodziarce.

Chłodziarko-zamrażarka z dolnym zamrażalnikiem, systemem Inteligentny No Frost, szufladą TasteLock+, komorą komora NaturaFresh™ i funkcją MultiFlow