Electrolux Partnerem 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

20-25 września 2021 r.

Razem możemy więcej!

Z dumą ogłaszamy naszą współpracę z 46. Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Tegoroczna edycja wydarzenia przebiega w duchu "zielonych festiwali", co doskonale koresponduje ze strategią naszej marki, która od lat zachęca do proekologicznych wyborów. Łączymy wspólne siły by pokazać, że poprzez zmiany drobnych zachowań, jesteśmy w stanie zadbać o planetę.

Moda cyrkularna rządzi na czerwonym dywanie!

Świadomość ekologiczna przejawia się również w stylizacjach gwiazd na największych filmowych wydarzeniach. W tym roku chcemy wesprzeć organizatorów gdyńskiego festiwalu i zainspirować gwiazdy do wyboru kreacji z myślą o środowisku. Dbanie o ulubione ubrania i cieszenie się nimi tak długo, jak to możliwe, zamyka obieg odzieży i poprawia stan środowiska. Wierzymy, że w tym roku moda z drugiego obiegu nada ton na czerwonym dywanie.

Strefa "Noś dłużej"

Wspólnie z Ubrania do Oddania, w czasie Festiwalu otworzymy strefę z modą z drugiego obiegu. Pokażemy w niej stylizacje inspirowane kultowymi filmami, które zostały przygotowane przez konstiumografkę Malwinę Wędzikowską. To dowód na to, że dzięki modzie cyrkulacyjnej można stworzyć dowolne stylizacje, nawiązujące do różnych stylów i lat.

Czysta klasyka - na ekranie i w szafie

Wspólnym mianownikiem Electrolux i FPFF w Gdyni jest troska o zrównoważony rozwój i przedłużenie żywotności - zarówno ubrań, jak i filmów. W ramach tegorocznej współpracy, obejmujemy patronat nad sekcją "Czysta klasyka", dzięki której widzowie mogą obejrzeć zrekostruowane cyfrowo klasyki polskiej kinematografii. Zapomniane filmy, tak jak zapomniane ubrania, zasługują na drugą szansę. Tym samym zachęcamy do naprawiania i wykorzystywania perełek ze swojej szafy, które mogą cieszyć nas znacznie dłużej niż sądzomy.

Pierz, susz, noś dłużej

Odpowiednia pielęgnacja ubrań to klucz do utrzymania ich w dobrej formie. Pralki i suszarki PerfectCare z innowacyjnymi technologiami pozwolą na zachowanie kształtu, fasonu i koloru tkanin, dzięki czemu odzież będzie z Tobą dłużej. Bo każde ubranie jest jak osobny film. Ma wyjątkową historię, o którą warto dbać.