Odkryj

Płyty indukcyjne

Płyta indukcyjna z wbudowanym okapem - zyskaj dodatkową przestrzeń

Płyta z wbudowanym okapem to większa wolność dopasowywania kuchni do własnych potrzeb. Twój okap już nie musi znajdować się nad płytą grzewczą, co oznacza, że możesz zaaranżować kuchnię po swojemu, bez ograniczeń.

Uwolnij przestrzeń oraz kreatywność podczas projektowania. Zamontuj okap kuchenny w dowolnym miejscu i doświadcz wolności w swojej kuchni.

SenseBoil® - zapomnij o kipiących garnkach

Płyta indukcyjna SenseBoil® rozpoznaje moment zagotowania wody i automatycznie redukuje moc. Możesz spokojnie skupić się na innych przygotowania, mając gwarancję, że na płycie nic nie wykipi.

SenseFry® - zapomnij o nierówno usmażonych naleśnikach

Płyta indukcyjna serii 800 SenseFry® daje Ci pewność, że dania będą usmażone równomiernie. Wybierz potrawę i stopień wysmażenia, a przez cały czas będzie utrzymywana odpowiednia temperatura. Zapomnij o wątpliwościach!

Każdy naleśnik będzie tak samo cudownie chrupiący jak poprzedni, a każdy stek usmażony tak, jak lubisz. Niezależnie od tego, co znajduje się w menu, będziesz mieć pewność, że podajesz idealne danie.

Za każdym razem takie same i precyzyjnie smażenie - od pierwszej do ostaniej porcji. 

SensePro® - poznaj swojego nowego szefa kuchni

Bezprzewodowa termosonda mierzy temperaturę wnętrza, komunikując się z płytą. W ten sposób można gotować, smażyć, dusić i gotować SousVide z rezultatem godnym najlepszych restauracji.

Niezależnie od tego, co przygotowujesz płyta SensePro® poprowadzi Cię krok po kroku tak, aby zawsze mieć pewność kulinarnego kunsztu. Nie będziecie mogli się doczekać, aby dzielić się z innymi pysznymi daniami. Wyborne dania wymagają profesjonalnych narzędzi. Dzięki SensePro® Twoja kuchnia nie zna granic.

Hob2Hood - gotuj w komfortowych warunkach

Funkcja Hob2hood® bezprzewodowo łączy płytę grzejną z okapem. Rozpocznij gotowanie, a okap automatycznie dostosuje ustawienia, zapewniająć najlepszą ekstrakcję na podstawie wyboru mocy na płycie grzejnej.

SLIM-FIT – najpłytsza płyta indukcyjna, pasuje do każdej kuchni

 • 1
  Elastyczna wymiana

  Zastąpi każdą płytę gazową lub ceramiczną.

 • 2
  Flexi-Power

  Zainstalujesz ją, nawet jeśli nie masz dostępu do 2 czy 3 fazy.

 • 3
  OptiFix™

  Szybki i intuicyjny montaż.

Dlaczego warto kupić płytę indukcyjną?

 • Czystość
  1
  Czystość

  Łatwa w czyszczeniu

 • Bezpieczeństwo
  2
  Bezpieczeństwo

  Nagrzewa się tylko pod naczyniem

 • Szybkość
  3
  Szybkość

  Błyskawicznie gotowa do pracy

 • Oszczędność
  4
  Oszczędność

  Zużywa mniej energii

Wybierz swoje urządzenie

Niezależnie od tego, jak lubisz gotować – przyrządzać kolacje dla dwojga, posiłki dla siebie czy smakołyki dla grupy przyjaciół – z pewnością znajdziesz dla siebie odpowiednią płytę grzejną Electrolux.