Bezpieczny dom dla alergika

Bezpieczny dom dla alergika

Wygraj oczyszczacz powietrza o wartości 1 398 zł - kup filtr Allergy Plus™ EFS1W i napisz, w jaki sposób dbasz o czyste powietrze.

Zakupu promocyjnego należy dokonać od 19.03.2018 r. do 31.05.2018 r. Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane są od 19.03.2018 r. do 7.06.2018 r.

Aby wygrać oczyszczacz powietrza Oxygen EAP300 marki Electrolux o wartości 1 398 zł:

1. Kup filtr Allergy Plus™ EFS1W oraz zachowaj dowód zakupu. Pamiętaj, że z promocji wykluczony jest zakup w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

2. Najpóźniej do 7.06.2018 r. zarejestruj się w formularzu online i napisz, w jaki sposób dbasz o czyste powietrze.

3. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone przez Electrolux! Pula nagród jest ograniczona.

Uwaga! Prosimy o nie umieszczanie w wypowiedziach konkursowych informacji o stanie zdrowia – zgłoszenia zawierające takie dane będą usuwane i nie zostaną uwzględnione w konkursie.

Promocją objęte są filtry Allergy Plus™ EFS1W marki s-filter®.

Filtr Allergy Plus™ EFS1W pasuje do odkurzaczy Electrolux z następujących serii:
Ultra One®, UltraSilencer™, SilentPerformer™, PowerForce™, ClassicSilence, EasyGo, UltraCaptic, UltraFlex™, SilentPerformer™ Cyclonic, SuperCyclone, PUREi9.

Organizatorem konkursu jest Electrolux Polska Sp. z o.o. W akcji można wziąć udział tylko raz. Konkurs przewidziany jest dla osób pełnoletnich. Do wygrania 3x oczyszczacz EAP300.

Regulamin promocji

Formularz zgłoszeniowy

Zachęcamy również do rejestracji swojego urządzenia, aby móc w pełni skorzystać z porad i wskazówek dotyczących użytkowania nowego produktu. UWAGA: rejestracja produktu nie jest równoznaczna z przystąpieniem do udziału w promocji!
By wziąć udział w promocji niezbędne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się powyżej.