Twoja kuchnia z przedłużoną gwarancją

Uwaga: promocja zakończona, zgłoszenia możliwe do 7 stycznia 2018 r.

Promocja urządzeń do zabudowy

Zasady promocji

Decyzją organizatora czas trwania Promocji zostaje przedłużony do dnia 31 grudnia 2017 r. tym samym czas przyjmowania zgłoszeń zostaje przedłużony do dnia 7 stycznia 2018 r. Dodatkowo, promocją objęte zostały modele suszarek: EDH3498RDE, EDH3989TPW, EW9H378SP, EW8H358SP. Pozostałe postanowienia promocji pozostają bez zmian.

Przy zakupie 2 promocyjnych urządzeń do zabudowy marki Electrolux otrzymasz 2 lata dodatkowej gwarancji (łącznie 4 lata), a wybierając 3 lub więcej produktów promocyjnych zyskasz dodatkowe 3 lata (łącznie 5 lat). 

Aby otrzymać dodatkową, 2-letnią gwarancję (łącznie 4 lata) należy

• kupić 2 urządzenia marki Electrolux z listy produktów do zabudowy objętych promocją w studiu kuchennym biorącym udział w akcji promocyjnej od 1 lipca 2016 do 31 marca 2017 r. 

• wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line dostępny tutaj załączając skany dowodów zakupu urządzeń od 1 lipca 2016 do 7 kwietnia 2017 r. 

Certyfikaty zostaną dostarczone na podany w formularzu adres. 

Aby otrzymać dodatkową, 3-letnią gwarancję (łącznie 5 lat) należy

• kupić 3 lub więcej urządzeń marki Electrolux z listy produktów do zabudowy objętych promocją w studiu kuchennym biorącym udział w akcji promocyjnej od 1 lipca 2016 do 31 marca 2017 r. Lista  urządzeń objętych promocją znajduje się regulaminie.

• wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line dostępny tutaj załączając skany dowodów zakupu urządzeń od 1 lipca 2016 do 7 kwietnia 2017 r. 

Certyfikaty zostaną dostarczone na podany w formularzu adres. Zachowaj dowody zakupu produktów objętych promocją! Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji dostępne są na www.electrolux.pl/promocje oraz w studiach kuchennych i siedzibie organizatora.

Regulamin promocji          

Formularz zgłoszeniowy

Lista urządzeń objętych promocją

Zachęcamy również do rejestracji swojego urządzenia, aby móc w pełni skorzystać z porad i wskazówek dotyczących użytkowania nowego produktu. UWAGA: rejestracja produktu nie jest równoznaczna z przystąpieniem do udziału w promocji! By wziąć udział w promocji niezbędne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się powyżej.