Pielęgnacja każdego włókna, pranie po praniu

Promocja trwa od 22.01.2018 r. do wyczerpania puli nagród (800 zestawów na rok  i 1270 zestawów na pół roku*), jednak nie dłużej niż do 18.03.2018 r.

Aby otrzymać zapas detergentów Ariel i Lenor na rok*:

1. Kup objętą promocją pralkę marki Electrolux w cenie brutto od 1300,00 zł do 1598,99 . Zachowaj dowód zakupu i kartę gwarancyjną zakupionego urządzenia.

2. Zarejestruj swój zakup tutaj, załączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu oraz karty gwarancyjnej. Rejestracji możesz dokonać najpóźniej 25.03.2018 r., o ile pula nagród w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.

3. Czekaj na kuriera, który dostarczy nagrody pod wskazany przez Ciebie w formularzu adres.

Aby otrzymać zapas detergentów Ariel i Lenor na pół roku*:

1. Kup objętą promocją pralkę marki Electrolux w cenie brutto od 1099,00 zł do 1299,99 zł. Zachowaj dowód zakupu i kartę gwarancyjną zakupionego urządzenia.

2. Zarejestruj swój zakup tutaj, załączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu oraz karty gwarancyjnej. Rejestracji możesz dokonać najpóźniej 25.03.2018 r.,  o ile pula nagród w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.

3. Czekaj na kuriera, który dostarczy nagrody pod wskazany przez Ciebie w formularzu adres.

Z promocji można skorzystać tylko jeden raz. Promocja nie dotyczy zakupów dokonywanych w ramach działalności gospodarczej. Organizatorem promocji jest Electrolux Sp. z o. o.

Pula nagród jest ograniczona i wynosi:
- zapas na rok* - 800 zestawów
- zapas na pół roku* - 1270 zestawów

Zestaw zawiera kapsułki Ariel różnego rodzaju (spośród Ariel: Color, Lavender, Mountain Spring, Color SUD) oraz płyn Lenor Gold Orchid. Sprawdź szczegóły w regulaminie promocji.

*Wystarcza na odpowiednio rok lub pół roku cykli  na podstawie zalecanej dawki dla standardowych warunków prania.

Regulamin promocji

Formularz rejestracyjny

Zachęcamy również do rejestracji swojego urządzenia, aby móc w pełni skorzystać z porad i wskazówek dotyczących użytkowania nowego produktu. UWAGA: rejestracja produktu nie jest równoznaczna z przystąpieniem do udziału w promocji! By wziąć udział w promocji niezbędne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się powyżej.

Rewolucja w praniu i suszeniu ubrań!

Ubrania to coś więcej niż kawałek tkaniny - to część naszej osobowości. Pokazują to, kim jesteśmy, co czujemy i w co wierzymy. Nasze ubrania zasługują na coś więcej niż zwykłe pranie. Zasługują na troskę. Przedstawiamy pralkii suszarki z nowej linii PerfectCare.

Dowiedz się więcej