Bezprzewodowe odkurzanie z premią

Bezprzewodowe odkurzanie z premią

Kup bezprzewodowy odkurzacz Ergorapido® lub UltraPower® marki Electrolux i odbierz nawet 200 zł premii.

Promocja trwa od 13.04.2018 r. do wyczerpania kwoty przeznaczonej na nagrody, jednak nie dłużej niż do 30.06.2018 r.

Aby otrzymać premię:

1. Kup w czasie trwania promocji odkurzacz bezprzewodowy Ergorapido® lub UltraPower® marki Electrolux objęty promocją (lista modeli poniżej)

za kwotę:

• do 999,00 zł brutto, by otrzymać 100 zł premii,

• 999,01 zł brutto i więcej, by otrzymać 200 zł premii.

Zachowaj dowód zakupu.

2. Zarejestruj swój zakup tutaj, wprowadzając uważnie swój adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Załącz skan lub zdjęcie dowodu zakupu. Rejestracji możesz dokonać najpóźniej 7.07.2018 r., o ile kwota przeznaczona na nagrody w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.

3. W ciągu 20 dni otrzymasz wiadomość e-mail z wynikiem weryfikacji Twojego zgłoszenia oraz instrukcją wypłaty premii.

4. Do 11 kolejnych dni roboczych otrzymasz SMS* z numeru 4777. Znajdziesz tam instrukcję dotyczącą Twojej wypłaty z bankomatu sieci Euronet.

Skorzystaj z opcji „WYPŁATA BEZ KARTY” i postępuj zgodnie z instrukcją. Pamiętaj, aby wypłacić nagrodę do 21 dni od otrzymania SMS.

Promocja trwa od 13.04.2018 r. do wyczerpania kwoty przeznaczonej na nagrody w promocji, jednak nie dłużej niż do 30.06.2018 r.

Kwota przeznaczona na nagrody w promocji: 250 000 zł

Modele objęte promocją:

• Ergorapido®: EER75STM, EER7GREEN, EER77SSM, EER77MBM, EER7ANIMAL, EER7ALLRGY

• UltraPower®: EUP82MG, EUP82RR, EUP8GREEN, EUP86TBM, EUP86SSM

Organizatorem promocji jest Electrolux Polska Sp. z o.o. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz. Promocja nie dotyczy zakupów dokonywanych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

*Blokada SMS Premium. Organizator informuje, że w przypadku niektórych operatorów sieci komórkowych wiadomość SMS z informacją o nagrodzie jest traktowana jako SMS Premium, w związku z czym Uczestnik posiadający blokadę wiadomości SMS Premium powinien ją wyłączyć w celu otrzymania wiadomości SMS umożliwiającej odbiór nagrody. Celem uniknięcia wątpliwości, Uczestnik nie ponosi żadnej odpłatności z tytułu odebrania wiadomości SMS, o której mowa powyżej.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin promocji

Zachęcamy również do rejestracji swojego urządzenia, aby móc w pełni skorzystać z porad i wskazówek dotyczących użytkowania nowego produktu. UWAGA: rejestracja produktu nie jest równoznaczna z przystąpieniem do udziału w promocji! By wziąć udział w promocji niezbędne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się powyżej.