Gdy Purei9 sprząta, Ty masz czas na przyjemności

Gdy Purei9 sprząta, Ty masz czas na przyjemności

Promocja trwa od 5.12.2017 r. do wyczerpania puli nagród w promocji, jednak nie dłużej niż do 28.02.2018 r.

Aby otrzymać e-kartę upominkową w postaci kodu:

1. Kup w trakcie trwania promocji odkurzacz automatyczny Purei9 marki Electrolux spośród modeli: PI91-5SGM (czarny),      PI91-5MBM (brązowy), PI91-5SSM (złoty). Zachowaj dowód zakupu.

2. Zarejestruj swój zakup tutaj, załączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu. Rejestracji mozesz dokonać najpóźniej do 7.03.2018 r., o ile pula nagród w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.

3. W ciągu 14 dni od momentu rejestacji w formularzu otrzymasz e-kartę upominkową na zakupy w Zalando. Pula nagród w promocji: 500 szt, e-kart upominkowych na zakupy, każda o wartości 500 zł

E-karta upominkowa ma postać kodu, który może być wykorzystany na dowolne zakupy w sklepie internetowym Zalando lub w aplikacji Zalando.

Z promocji można skorzystać tylko raz. Promocja nie dotyczy zakupów dokonywanych w ramach działalności gospodarczej. Organizatorem promocji jest Electrolux Poland Sp. z o.o.

Formularz zgłoszeniowy
Regulamin promocji

Zachęcamy również do rejestracji swojego urządzenia, aby móc w pełni skorzystać z porad i wskazówek dotyczących użytkowania nowego produktu. UWAGA: rejestracja produktu nie jest równoznaczna z przystąpieniem do udziału w promocji!
Aby wziąć udział w promocji niezbędne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się powyżej.