Potrójna moc odkurzania

Potrójna moc odkurzania

Promocja trwa od 15 marca 2018 r. do wyczerpania puli nagród w promocji, jednak nie dłużej niż do 30 czerwca 2018 r.

Aby otrzymać Ergorapido® o wartości nawet 900 zł w prezencie:

1. Kup w czasie trwania promocji odkurzacz automatyczny PUREi9 marki Electrolux (spośród modeli: PI91-5MBM, PI91-5SSM, PI91-5SGM). Zachowaj dowód zakupu i opakowanie po odkurzaczu.

2. Zarejestruj swoje zakupy tutaj, załączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu. Rejestracji możesz dokonać najpóźniej do 7.07.2018 r., o ile pula nagród w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.

3. Wytnij kod kreskowy znajdujący się na opakowaniu po odkurzaczu PUREi9 i wraz z numerem identyfikacyjnym (nadanym po rejestracji online) prześlij listem. Adres znajdziesz w wiadomości potwierdzającej rejestrację online.

4. Czekaj na kuriera, który dostarczy wybraną nagrodę pod wskazany przez Ciebie w formularzu adres.

Pula nagród:
Ergorapido® EER7GREEN – 200 szt.
Ergorapido® EER77SSM – 100 szt.
Ergorapido® EER77MBM – 100 szt.

Z promocji można skorzystać tylko raz. Promocja nie dotyczy zakupów dokonywanych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Organizatorem promocji jest Electrolux Sp. z o.o.

Regulamin promocji

Formularz zgłoszeniowy

Zachęcamy również do rejestracji swojego urządzenia, aby móc w pełni skorzystać z porad i wskazówek dotyczących użytkowania nowego produktu. UWAGA: rejestracja produktu nie jest równoznaczna z przystąpieniem do udziału w promocji!
By wziąć udział w promocji niezbędne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się powyżej.