Zdrowy dom

Promocja trwa od 01.06.2017 r. do wyczerpania kwoty przeznaczonej
na nagrody w promocji, jednak nie dłużej niż do 31.08.2017 r.

Decyzją Organizatora z dn. 20.06.2017 r. kwota przeznaczona na nagrody została zwiększona o 20 000 zł. Dodatkowo, promocja została rozszerzona o wybrane sklepy internetowe – sprawdź szczegóły w regulaminie.

Aby otrzymać kartę przedpłaconą MasterCard o wartości 500 zł: 

1. Kup w czasie trwania promocji oczyszczacz powietrza Oxygen i odkurzacz UltraSilencer™ Zen marki Electrolux objęte promocją, w jednej sieci handlowej. Zachowaj dowody zakupów. 

2. Zarejestruj swoje zakupy tutaj załączając skany lub zdjęcia dowodów zakupów. Rejestracji możesz dokonać najpóźniej do 7.09.2017 r. o ile kwota przeznaczona na nagrody w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana. 

3. Czekaj na przesyłkę z kartą przedpłaconą. 

Lista modeli objetych promocją:
Oczyszczacze powietrza Oxygen: EAP450, EAP300, EAP150
Odkurzacze UltraSilencer™ Zen: USDELUX58, USALLFL58, USANIMA58, USALLER58, USGREEN58

Uwaga! Do promocji należy jednocześnie zarejestrować oba zakupione urządzenia. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz. Promocja nie dotyczy zakupów dokonywanych w ramach działaności gospodarczej. 

Organizatorem promocji jest Electrolux Poland Sp. z o.o. 

Regulamin promocji

Formularz zgłoszeniowy

Zachęcamy również do rejestracji swojego urządzenia, aby móc w pełni skorzystać z porad i wskazówek dotyczących użytkowania nowego produktu. UWAGA: rejestracja produktu nie jest równoznaczna z przystąpieniem do udziału w promocji! By wziąć udział w promocji niezbędne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się powyżej.