Urządzenia Electrolux

Jak skutecznie planować codzienne obowiązki?

Każdy dzień to liczne obowiązki – opieka nad dziećmi, zakupy, przygotowywanie posiłków, sprzątanie. Korzystając z naszych wskazówek, lepiej zaplanujesz codzienne czynności, unikając przy tym niepotrzebnego stresu i zadbasz o swój dom, oszczędzając czas i pieniądze.

Jak oszczędzać i unikać marnowania w kuchni

Porządek w lodówce

Aby uniknąć niepotrzebnego gromadzenia produktów, z wyprzedzeniem zaplanuj to, co zamierzasz ugotować i sporządź dokładną listę zakupów. Wcześniej jednak zajrzyj do lodówki i sprawdź, czy niektórych składników już przypadkiem nie posiadasz. Pamiętaj również o regularnym czyszczeniu wnętrza, a żywność przechowuj w przezroczystych pojemnikach, aby mieć pod kontrolą poziom ich świeżości. Dbanie o porządek i organizowanie wnętrza lodówki może być jeszcze łatwiejsze dzięki naszym wyjmowanym przegrodom CustomFlex, które można aranżować zgodnie z własnymi potrzebami.

 

Poznaj lodówki Electrolux

Przedłuż świeżość jedzenia

Istnieje wiele sposobów na przedłużenie przydatności produktów. Swoje potrawy możesz zamknąć w pojemnikach do pakowania próżniowego z pompką. Pozbycie się powietrza z wnętrza pojemnika sprawi, że jedzenie dłużej zachowa świeżość i nie straci smaku.

PORADA: Chcesz, żeby Twoje warzywa, np. rzodkiewki, dłużej były świeże i chrupiące? Zamknij je w szczelnym pojemniku i przykryj z dwóch stron mokrym ręcznikiem papierowym!

 

Gotuj, nie marnuj

Jeśli masz nadmiar owoców, warzyw lub grzybów, możesz ich użyć do przygotowania zapasów na zimę! Grzyby wysusz lub zamarynuj, a z owoców przygotuj domowe dżemy lub sok, który idealnie pasuje do zimowej, rozgrzewającej herbaty. Nie marnuj również resztek, które zostały Ci po gotowaniu. Ze ścinków i skórek warzyw możesz przygotować bulion warzywny albo pyszny wegański pasztet.

 

Poznaj przepisy na gotowanie bez marnowania

Korzystaj z pomocy

Przygotowywanie posiłków nie musi trwać godzinami! Odkryj magię płyt indukcyjnych, które szybko nagrzewają strefę gotowania i błyskawicznie reagują na zmiany temperatury. Dla jeszcze większej wygody możesz ustawić osobny timer dla każdej strefy, a po upływie czasu płyta wyłączy się sama. Co więcej, dzięki funkcji Hob2Hood® możesz podłączyć płytę do okapu, który automatycznie zmieni siłę wyciągu, dopasowując ją do mocy wybranej na płycie.

 

Poznaj płyty Electrolux

Korzystaj ze sprawdzonych sposobów na zdrowy dom

Utrzymanie porządku w domu jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Nasze odkurzacze bezprzewodowe są od razu gotowe do działania – bez konieczności wyciągania ich z szafy i podłączania. Całe mieszkanie posprzątasz na jednym ładowaniu, a gdy skończysz, wystarczy, że odstawisz sprzęt do stacji ładującej. Praktyczne końcówki, smukły kształt i wygoda użytkowania sprawią, że bez problemu odkurzysz nawet najtrudniej dostępne zakamarki!

 

Poznaj odkurzacze bezprzewodowe

Pierz, susz, noś dłużej

Masz dużo brudnego prania? Nie czekaj, aż Twoje ubrania wyschną, by móc wyprać kolejną partię. Użyj suszarki, która znacznie przyspiesza cały proces, a do tego dostosowuje się do rodzaju tkanin i poziomu ich wilgotności. Urządzenia z technologią DelicateCare ułatwiają również prasowanie - utrzymują pranie w jednym miejscu wewnątrz bębna, dzięki czemu się nie gniecie.

 

Suszarki Electrolux